Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Administrator Serwerów Warszawa
Specjalista ds. Utrzymania Serwerowni

Netia S.A.
Warszawa
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
624 dni temu

Netia jest jednym z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych w Polsce. Dostarczamy kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line.

Miejsce pracy: Warszawa
KG/SUS/MK/6011
Opis stanowiska
  • Utrzymanie zasilania i klimatyzacji oraz systemów BMS w Data Center w prawidłowym stanie technicznym, zgodnie z wymogami prawa i procedurami wewnętrznymi,
  • Dokonywanie okresowych przeglądów i pomiarów stanu technicznego elementów infrastruktury zasilania i klimatyzacji,
  • Wykonywanie remontów, przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń zasilających i klimatyzacji,
  • Wykonywanie prac instalacyjnych w serwerowniach (między innymi montaż okablowania oraz sprzętu informatycznego),
  • Nadzór nad pracami realizowanymi przez partnerów serwisowych,
  • Usuwanie awarii, dokonywanie analiz ich przyczyn.
Wymagania
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane kierunki elektryka / energetyka / telekomunikacja),
  • Znajomości zagadnień elektro-energetycznych dotyczących obszaru zasilania i klimatyzacji w branży telekomunikacyjnej oraz systemów BMS,
  • Praktyczna wiedza z zakresu zasilania, energetyki, klimatyzacji, telekomunikacji,
  • Mile widziana znajomość tematyki sieci komputerowej,
  • Uprawnienia elektryczne SEP powyżej 1kV (do 15kV),
  • Dobra znajomość obsługi komputera (MS Office),
  • Systematyczność, samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Gotowość do pracy zmianowej w ruchu ciągłym.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowy o pracę,
  • Atrakcyjne środowisko stymulujące rozwój kompetencji,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Pakiet benefitów firmowych (prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, kartę MultiSport Plus).
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.