Specjalista ds. wdrożeń

Centrum Wdrożeń Informatycznych - Poznań Sp. z o.o.

Poznań

108 dni temu

Ogłoszenie numer: 1881254, z dnia 2018-01-03

Centrum Wdrożeń Informatycznych - Poznań Sp. z o.o. - poszukuje:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Realizacja zleconych zadań związanych z prowadzonymi projektami wdrożeniowymi
  • Analiza potrzeb klienta
  • Konfigurowanie systemu informatycznego do wymagań i specyfiki klienta
  • Wsparcie techniczne i merytoryczne klientów
  • Obsługa aktualnych i nowych klientów

Wymagania

  • Doświadczenie w zakresie realizacji wdrażania systemów informatycznych
  • Umiejętności diagnozowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne, informatyczne lub pokrewne)
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Współpracę z doświadczonymi specjalistami

Poznaj stanowisko: Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Konsultant ds. Wsparcia Technicznego jest osobą współpracującą z klientami, która doradza jak korzystać z technologii wykorzystywanej w danym produkcie w celu osiągnięcia celów biznesowych i rozwiązania problemów. Stanowisko Konsultanta ds. Wsparcia Technicznego z reguły związane jest z branżą IT, choć występują wyjątki. Wsparcie techniczne obejmuje gwarantowaną pomoc w eksploatacji oprogramowania, sprzętu ...
Konsultant ds. Wsparcia Technicznego Praca Konsultant ds. Wsparcia Technicznego

Rekrutują z Praca.pl