Specjalista ds. wierzytelności sądowej

Aventus Group Sp. z o.o.

Białystok

1 dzień temu

Aventus Group Sp. z o. o. to międzynarodowa firma z branży FinTech (Financial technology). Od ponad 8 lat świadczymy usługi finansowe w oparciu o nowoczesne narzędzia online w 12 krajach świata m.in. w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie, Kazachstanie, Dominikanie i Wietnamie.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osoby do działu prawnego. Dołącz do #Best Team Ever

Miejsce pracy: Białystok
Zadania:

  • Nadzór nad procesem sądowym,
  • Przygotowywanie pism procesowych
  • Porządkowanie dokumentacji sądowej
  • Prowadzenie akt sądowych
  • Monitorowanie etapów postępowania sądowego
  • Udział w procesie zbierania dokumentacji do sprzedaży wierzytelności
Wymagania:

  • Analityczne myślenie
  • Szybkość i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w Excel na bardzo dobrym poziomie.
  • Wykształcenie ekonomiczne, prawnicze, finansowe – mile widziane
Oferujemy:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie
ZAINTERESOWANY/NA ?

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Międzynarodowa spółka świadcząca od 2010 roku usługi finansowe online w 7 krajach świata: na Litwie, Łotwie, w Polsce, Czechach, Mołdawii, Ukrainie i Kazachstanie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Prawnych
Specjalista do spraw prawnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za rozwiązywanie wszelkich problemów prawnych firmy lub przedsiębiorstwa, w której został zatrudniony, a także wypełnianie wszelkich zobowiązań administracyjnych tegoż podmiotu gospodarczego. Osoba obsadzona na tym stanowisku posiada zwykle wyższe wykształcenie prawnicze, oraz wiedzę i doświadczenie z zakresu realizowania ...
Praca Specjalista ds. Prawnych