Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zakupów i logistyki

PLFIRMA

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2250005, z dnia 2019-01-21

PLFIRMA

Międzynarodowa firma z branży chemicznej PLFIRMA Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: IMP/01/2019

Opis stanowiska

  • poszukiwanie dostawców produktów chemicznych zagranicą
  • strategiczne planowanie zapasów magazynowych i dostaw produktów
  • bieżące monitorowanie rynku produktów chemicznych
  • organizowanie i nadzór nad procesami logistycznymi (współpraca z firmami spedycyjnymi, transportowymi, Agencjami Celnymi, Składami Celnymi oraz firmami świadczącymi usługi magazynowe)
  • uczestnictwo w targach krajowych i zagranicznych
  • kalkulacje cenowe importowanych produktów oraz kosztów ich dostaw

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane techniczne)
  • biegła znajomość języka angielskiego oraz rosyjskiego (warunek konieczny – współpraca z klientami zagranicznymi)
  • znajomość zagadnień związanych z importem oraz logistyką
  • umiejętność sporządzania kalkulacji cenowych produktów oraz kalkulacji kosztów związanych z procesami logistycznymi
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (po okresie próbnym)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia wiedzy zawodowej
  • narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Logistyki

Specjalista ds. Logistyki to osoba odpowiedzialna za organizację, planowanie i kontrolę pracy: działu w przedsiębiorstwach produkcyjnych, handlowych lub w firmie logistycznej. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie bezbłędnych działań wszystkich funkcji logistycznych w firmie, koordynowanie pracy magazynu i zaopatrzenia, odpowiedzialność za działania firmy w zakresie importu lub eksportu ...
Specjalista ds. Logistyki Praca Specjalista ds. Logistyki

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest PLFIRMA.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (720)
Wałbrzych (50)
Legnica (85)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (166)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (210)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (29)
Mazowieckie:
Warszawa (2100)
Radom (147)
Płock (108)
Opolskie:
Opole (210)
Nysa (58)