Specjalista ds. zakupów i współpracy z dostawcami

Climatic Sp. z o.o.

Warszawa - Reguły

2 dni temu

Climatic Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Regułach k/Warszawy jest polską firmą działającą od 1997 roku na krajowych i zagranicznych rynkach budownictwa modułowego. Przedsiębiorstwo dostarcza rozwiązania dla budownictwa w systemie zaprojektuj – wybuduj.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa - Reguły
Opis stanowiska:
  • Dobór materiałów i urządzeń dla realizowanych projektów
  • Współpraca z dostawcami i producentami materiałów budowlanych, wykończeniowych i urządzeń
  • Bieżąca analiza rynku materiałów budowlanych
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Koordynowanie i kontrolowanie realizacji zakupów
  • Przygotowywanie i rozsyłanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert oraz ich analiza
  • Weryfikacja warunków współpracy pod kątem cen, terminowości dostaw, jakości
    dostarczanych produktów
  • Realizacja zakupów i pozyskiwanie dostawców
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Wiedza techniczna z branży budowlanej
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Znajomość rynku, materiałów budowlanych
  • Znajomość pakietu MS Office, AutoCad
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy po presją czasu
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności
  • Rozwój zawodowy i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Pozostałe informacje przekazane zostaną na indywidualnej rozmowie w siedzibie firmy.

W nadsyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Poznaj

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.

Firma Climatic Sp. z o.o., która jako generalny wykonawca jest liderem na rynku budownictwa służby zdrowia

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów