Specjalista ds. zakupów (K/M)

AUDIT Doradztwo Personalne

Okolice Zielonej Góry

9 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Zielonej Góry

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami
  • Negocjowanie cen i warunków dostaw
  • Poszukiwanie nowych dostawców
  • Współpraca z działem zakupów w siostrzanym zakładzie w Niemczech
  • Organizacja transportów
  • Opieka nad istniejącymi dostawcami
  • Praca w oparciu system ERP

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiającą komunikację z zagranicznymi dostawcami – warunek konieczny
  • Umiejętnością przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • Znajomością zagadnień związanych z obszarem zakupów i logistyki
  • Analityczne myślenie oraz planowanie
  • Umiejętnością samodzielnego i szybkiego podejmować decyzji
  • Znajomość systemów klasy ERP
  • Znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut
  • Prawo jazdy kat. B

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y udziałem wyłącznie w tej rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celu przeprowadzenia rekrutacji, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnemu pracodawcy.

Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych osobowych jest dobrowolne oraz że przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych a także prawo ich sprostowania, usunięcia, wniesienia sprzeciwu, przenoszenia lub ograniczenia ich przetwarzania. Potwierdzam zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych dostępną na stronie: www.ochrona-danych.audit.com.pl

  • jeżeli jest Pani/Pan zainteresowana/y w bieżącej oraz przyszłych rekrutacjach:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez Administratora - AUDIT Doradztwo Personalne Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. (66-400) ul. Walczaka 20, w celach związanych z realizacją bieżącego oraz przyszłych projektów rekrutacyjnych, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów