Specjalista ds. Zakupów z językiem angielskim
DUTRON SREM Sp. z o.o.
Śrem
specjalista (mid)
4 dni temu

Firma Dutron Śrem Sp. z o.o. jest międzynarodowym przedsiębiorstwem specjalizującym się w montażu podzespołów dla branż motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, medycznej i branży dóbr konsumpcyjnych. Spółka posiada certyfikat ISO 9001 oraz 14001. W codziennych działaniach Pracowników i Zarządu Spółki Dutron Śrem zagadnienia jakości traktowane są priorytetowo.

 

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Zakupów z językiem angielskim
Miejsce pracy: Śrem
Nr ref.: ZO/22
Zakres zadań:
 • zamawianie komponentów w oparciu o zapotrzebowanie i zamówienia od klientów
 • monitorowanie zamówień i realizacji dostaw pod względem terminowości i kompletności
 • analizowanie stanów magazynowych kupowanych komponentów, nadzór nad optymalnym poziomem zapasów
 • przygotowywanie analiz i raportów dotyczących współpracy z wybranymi dostawcami, prowadzenie oceny dostawców
 • monitorowanie zamówień i realizacji dostaw, prowadzenie oceny dostawców i podejmowanie działań naprawczych
Wymagania:
 • wykształcenie wyższe
 • doświadczenie w dziale zakupów na podobnym stanowisku
 • dobra znajomość języka angielskiego (B2)
 • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji zakupowych
 • znajomość pakietu MS Office (bardzo dobra znajomość MS Excel)
 • dobra organizacja pracy i samodzielność
 • zorientowanie na osiąganie celów i elastyczność w działaniu
 • umiejętność pracy w zespole

 

Osoby zainteresowane rozwojem w naszym przedsiębiorstwie prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego oraz klauzulą zezwalającą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

 

Dutron Śrem Sp. z o.o.

ul. Klonowa 1

63-100 Śrem

tel. 061/28 33 120

 

www.dutron.pl

 

 

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Dutron Śrem Sp. z o.o. z siedzibą w Psarskiem ul. Klonowa 1, 63-100 Śrem zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie przez Dutron Śrem Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Przetwarzanie Pana/Pani danych osobowych na poczet przyszłych rekrutacji wymaga oddzielnej zgody. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest DUTRON Śrem Sp. z o.o. z siedzibą w Psarskiem przy ul. Klonowej 1, 63-100 Śrem, NIP: 7851713502 (dalej jako „Dutron”).

Przetwarzanie podanych przez Pana/Panią danych osobowych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lif. a) RODO). W każdym czasie może Pan/Pani cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem: ochronadanych@dutron.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Pana/Pani dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, która została wyrażona poprzez wysłanie swojego zgłoszenia rekrutacyjnego i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pana/Pani dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraził/a Pan/Pani zgodę) do innego administratora danych. Ma Pan/Pani prawo z także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu maksymalnie przez okres trwania procesu rekrutacyjnego na dane stanowisko do czasu zakończenia procesu rekrutacji, a gdy wyraził/a Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach będziemy przechowywać Pana/Pani dane do czasu odwołania zgody, nie dłużej jednak niż przez okres 0,5 roku.

Pana/Pani dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami oraz firmom świadczącym na rzecz Dutron usługi informatyczne. Nie przekazujemy Pana/Pani danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy. 

Jeżeli ma Pan/Pani jakiekolwiek pytania dotyczące przetwarzania przez Dutron Pana/Pani danych osobowych, pozostajemy do Pana/Pani dyspozycji pod adresem e-mail: ochronadanych@dutron.pl.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

DUTRON

Dutron jest holenderską firmą z dużym zakładem produkcyjnym w Śremie, w Wielkopolsce. Przedsiębiorstwo to powstało w 1974 r. i zarejestrowane jest w Dieren (Holandia) i w Śremie (Wielkopolska), ok. 50 km na południe od Poznania. Z naszego centrum dystrybucyjnego w Dieren zawiadujemy transportem do naszych klientów. Od 1990 roku wszystkie nasze działania produkcyjne zlokalizowane zostały w Śremie. Specjalizujemy się w montażu kabli i podzespołów technicznych dla branż: samochodowej, telekomunikacyjnej i dóbr konsumpcyjnych. Nasi klienci to zarówno liderzy rynku w swoim sektorze jak również małe organizacje, wyspecjalizowane w jednej wąskiej dziedzinie przemysłu.

Podobne oferty