Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. Zakupów

B.P.O. Poland

Warszawa

13 dni temu

B.P.O. Poland jest firmą świadczącą kompleksowe usługi dla Klientów na całym świecie. Obszar naszych działań obejmuje usługi w zakresie logistyki, rozwiązań IT, analiz biznesowych, obsługi klientów, e-commerce, marketingu i reklamy.

Obecnie do naszego zespołu poszukiwana jest osoba na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • organizowanie i obsługa podróży służbowych (m.in. bilety lotnicze, hotele, wynajem samochodów, ubezpieczenia)
  • wsparcie w zakresie organizacji eventów i szkoleń
  • utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z dostawcami usług
  • analizę posiadanych zasobów i opracowywanie zapotrzebowania
  • wybór dostawców, negocjowanie warunków dostaw
  • optymalizacja kosztów
  • prowadzenie listy zamówień, raportów i dokumentacji
  • wsparcie operacyjno - administracyjne całego zespołu
OCZEKIWANIA:
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne i samodzielność w działaniu
  • umiejętności zarządzania przepływem informacji w zespole
  • wysoko rozwinięte kompetencje komunikacyjne i interpersonalne, energia, otwartość, komunikatywność oraz zaangażowanie
OFERUJEMY:
  • ambitną pracę w gronie najlepszych specjalistów i ekspertów
  • możliwość realizacji własnych pomysłów biznesowych
  • ogromną możliwość rozwoju oraz know-how, które ułatwi Ci życie!
  • prywatną opiekę medyczna i kartę Multisport
  • elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej
  • wieczory gier planszowych, świeże owoce i inne przyjemności
  • fajne biuro w super lokalizacji z chill out strefami
Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez B.P.O. Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Warszawie, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego.”

W przypadku chęci wzięcia udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy o dodanie następującej zgody: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Poznaj

B.P.O. Poland provides outsourcing services in the field of IT solutions, mass mailing, telephone customer service, business analysis, marketing, advertising as well as specialist financial services

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (721)
Wałbrzych (51)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (169)
Toruń (116)
Lubelskie:
Lublin (211)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (842)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (29)
Mazowieckie:
Warszawa (2110)
Radom (147)
Płock (107)
Opolskie:
Opole (210)
Nysa (58)