Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zakupów

ABB Sp. z o.o.

Kłodzko

9 godz. temu

Miejsce pracy: Kłodzko
Nr ref.: PL67667714_E1

Stawiamy czoła wyzwaniom technologicznym i tworzymy inteligentne rozwiązania, które chronią, kontrolują i optymalizują zasoby w ramach infrastruktury sieci elektrycznej. Do jednego z naszych zakładów w Kłodzku, poszukujemy kandydatów z doświadczeniem w obszarze planowania zaopatrzenia materiałowego. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnienie ciągłości dostaw detali do produkcji, poprzez zakup materiałów i części od dostawców wewnętrznych i zewnętrznych, kontrolę zapasów i dążenie do wyznaczonych celów działu.

Zadania:
  • Współpraca z portfolio międzynarodowych zatwierdzonych dostawców, zaspokajających potrzeby zarówno klientów wewnętrznych, jak i zewnętrznych;
  • Zagwarantowanie odpowiedniego zapasu bezpiecznego na części;
  • Inicjacja zamówienia na dostawy w systemie, potwierdzenie dostawy u dostawców, monitorowanie i śledzenie ich realizacji zgodnie z terminami;
  • Dbałość o poprawność danych w systemie SAP;
  • Redukowanie czasu realizacji zamówień oraz minimalnych partii zamówieniowych współpraca z działem Sourcingu;
  • Wstępne negocjacje z dostawcami programów magazynowania (magazyn dostawcy, magazyn konsygnacyjny, skład celny);
  • We współpracy z Materials Managerem przegląd polityki zarządzania zapasami;
  • Współpraca z innymi działami w firmie celem optymalizacji łańcucha dostaw;
  • Dbanie o rozwój współpracy z dostawcami na partnerskich warunkach.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: Ekonomia/Logistyka/Zarządzanie lub pokrewne;
  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w dziale zakupów w dużej firmie produkcyjnej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość systemu SAP;
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Office;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Zdolność do pracy w warunkach stresu;
  • Zdolność do pracy w zespole;
  • Kreatywność;
  • Komunikatywność.
Oferujemy:
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności;
  • Miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Równocześnie zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”
„Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji”

Poznaj

Dlaczego warto?

ABB jest globalnym liderem kształtującym przyszłość w dziedzinie cyfryzacji przemysłu. Każdego dnia pracownicy ABB na całym świecie pracują nad rozwiązaniem największych problemów współczesnych czasów, takich jak dostarczanie ekologicznej energii, zwiększanie wydajności i wprowadzanie strategii zrównoważonego rozwoju.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (819)
Wałbrzych (62)
Legnica (104)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (145)
Lubelskie:
Lublin (256)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (920)
Tarnów (61)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2311)
Radom (176)
Płock (116)
Opolskie:
Opole (252)