Specjalista ds. Zakupów

RADPOL S.A.

Człuchów

8 dni temu

Radpol to znany na rynku polskim i europejskim producent zaawansowanych technologicznie rozwiązań dla sektora energetyki, ciepłownictwa oraz infrastruktury gazowej, wodociągowej i kanalizacyjnej. W związku z rozwojem rynków poszukujemy kandydatów do pracy w Dziale Zakupów na stanowisko:

Miejsce pracy: Człuchów
Podstawowe zadania i obowiązki:
  • Prowadzenie procesów zakupowych w kategoriach produkcyjnych, celem zoptymalizowania kosztów i zapewnienia ciągłości operacyjnej Spółki,
  • Organizowanie postępowań ofertowych i wybór dostawców, zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie wewnętrznymi regulacjami i założeniami,
  • Koordynowanie i weryfikowanie potrzeb oraz zamawianie materiałów i surowców dla wszystkich Zakładów Spółki,
  • Ujednolicanie zakupów poprzez konsolidację dostawców i standaryzację potrzeb zakładowych;
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami,
  • Przygotowywanie, negocjowanie i opiniowanie umów zakupowych,
  • Nadzór nad prawidłową realizacją umów zakupowych,
  • Monitorowanie rynku w celu poszerzania bazy potencjalnych dostawców oraz przewidywania trendów cen surowców,
  • Przygotowywanie raportów i zestawień zarządczych na temat rynku,
  • Dokonywanie cyklicznej oceny dostawców,
  • Koordynacja procesów reklamacyjnych.
Wymagania oczekiwane:
  • Wykształcenie min. wyższe,
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z zakupami (preferowane zakupy produkcyjne),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym,
  • Znajomość problematyki związanej z obszarem zakupów,
  • Znajomość programu Word, Excel, PowerPoint oraz systemów ERP/MRP,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, umiejętność współpracy i pracy w grupie,
  • Rzetelność, dokładność, dyspozycyjność, komunikatywność.
Oferujemy:

Prężnie rozwijające się środowisko pracy, w którym można realizować nowe pomysły, idee wykorzystując swoje doświadczenia. Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, kompetencji i osiąganych celów oraz niezbędne narzędzia pracy.

Aplikacje zawierające cv prosimy przesyłać do dnia 02.04.2020 roku za pomocą przycisku

Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. CV musi zawierać formułę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Radpol Spółka Akcyjna z siedzibą w Człuchowie (77-300), ul. Batorego 14, w związku z prowadzonym procesem rekrutacyjnym na stanowisko Specjalisty ds. zakupów. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.”

Poznaj

RADPOL S.A.

RADPOL istnieje od ponad 30 lat, obecnie zatrudnia 236 osób. Firma ma siedzibę w Człuchowie, 91 km od Bydgoszczy. Firma jest liderem na rynku wyrobów termokurczliwych. Udziały RADPOLU w krajowym rynku wyrobów termokurczliwych szacuje się na 50-70%. Spółka specjalizuje się w produkcji wyrobów z uszlachetnionego polietylenu na bazie własnych, unikalnych mieszanek materiałowych przystosowanych do obróbki sieciowania radiacyjnego. Dzięki technologii sieciowania elektronowego wyroby wykonywane z polietylenu posiadają tzw. „pamięć kształtu". Firma – jako jedyna w Polsce – posiada akcelerator elektronowy wykorzystywany na skalę przemysłową o energii 2 MeV służący do sieciowania radiacyjnego polietylenów.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów
Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Praca Specjalista ds. Zakupów