Specjalista ds. Zamówień z językiem czeskim

Devire

Warszawa

111 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL39230

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Specjalista ds. Zamówień z językiem czeskim

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm z branży FMCG, poszukujemy obecnie Specjalisty ds. Zamówień z językiem czeskim. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie procesem tworzenia zamówień i potwierdzania zamówień, konsolidację zamówień/dostaw w zoptymalizowane przesyłki, śledzenie wyjątków w zakresie dostaw, w tym unikanie odmów i tworzenie zwrotów, wystawianie faktur oraz rozwijanie efektywnej komunikacji i relacji z klientami.

Nasz Klient oferuje: 

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
  • Dobrą lokalizację i regularne godziny pracy
  • Wspaniałą atmosferę pracy
  • Bogaty pakiet benefitów (opieka medyczna i stomatologiczna, karta obiadowa, karta sportowa, zajęcia językowe, praca zdalna, bilety na imprezy kulturalne i inne)

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • 1-2 lata doświadczenia w obsłudze klienta
  • Dobrą znajomość języka czeskiego (B2) i angielskiego (B2)
  • Znajomość pakietu Ms Office 
  • Umiejętności analityczne
  • Doświadczenie z SAPem

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.