Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista ds. zapisów obsługowych

LS Technics

Pyrzowice

5 dni temu

LS Technics Sp. z o.o. Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę techniczną samolotów linii lotniczych. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych  w Katowicach, Krakowie, Warszawie, Gdańsku, Poznaniu, oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort prawie 2,5 miliona pasażerów.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, do jednego z naszych działów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pyrzowice

Międzynarodowy Port Lotniczy Katowice w Pyrzowicach

Zakres obowiązków:
  • Weryfikacja kompletności dokumentacji oraz ich odpowiednia archiwizacja
  • Sortowanie oraz wysyłka cyfrowych wersji dokumentów obsługowych
  • Analiza dokumentacji obsługowej pod kątem danych uzupełnianych przez personel oraz egzekwowanie poprawy ewentualnych braków
  • Uzupełnianie systemów operatorów lotniczych
  • Prowadzenie codziennych zestawień z prac wykonywanych przez mechaników oraz lądowań samolotów
  • Weryfikacja i sporządzanie wysyłki oryginałów dokumentacji technicznej
  • Kontrola poprawności zapisów dokumentacji
Wymagania:
  • Niekaralność (warunek konieczny)
  • Minimalne wykształcenie – średnie
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość pakietu Office (głównie Outlook i Excel)
  • Akceptacja pracy w systemie równoważnym
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenia i certyfikaty
  • Możliwość dalszego rozwoju w branży lotniczej
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit

Jeśli spełniasz powyższe wymagania, prosimy o przesłanie CV na adres:

p.blach@lst.aero

Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie przez spółkę LS Technics Sp. z o.o. w siedzibą w Warszawie ul. J. Gordona Bennetta 2b, 02-159 Warszawa, moich danych osobowych dla celów związanych z procesem rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

Poznaj

LS Technics Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą zapewniającą obsługę naziemną oraz techniczną linii lotniczych. Zajmujemy się kompleksową obsługą pasażerów, bagażu,
samolotów oraz cargo. Nasi klienci to ponad 50 linii lotniczych z całego świata. Jesteśmy obecni w portach lotniczych w Katowicach, Krakowie,
Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Zatrudniamy ponad 300 wykwalifikowanych pracowników, którzy w ciągu roku obsługują blisko 30 tys. lotów i dbają o bezpieczeństwo i komfort ponad 2,5 miliona pasażerów.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych