Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Ochrony Środowiska Warszawa
Specjalista / Główny Specjalista w Departamencie Baz Referencyjnych i Kontroli Terenowych

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Warszawa
specjalista mid / senior / ekspert
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
309 dni temu
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa powstała w 1994 r. w celu wspierania rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich. Jesteśmy największą Agencją płatniczą w Europie. Zajmujemy się wdrażaniem instrumentów współfinansowanych z budżetu Unii Europejskiej oraz udzielamy pomocy ze środków krajowych. Zatrudniamy ponad 11 tys pracowników w całej Polsce. Naszym pracownikom oferujemy stałe zatrudnienie, przejrzyste zasady wynagradzania, możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ARiMR/DBRiKT/53/23

Stanowisko pracy ds. nadzoru i zapewnienia prawidłowości realizacji czynności kontrolnych w ramach wsparcia rybactwa i rybołówstwa

Liczba poszukiwanych kandydatów / wymiar etatu: 2 osoby / 2 etaty - umowa o pracę

Oferujemy:

  • przejrzyste zasady wynagradzania,
  • możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w największej agencji płatniczej w Europie.

Główne obowiązki:

  • opracowywanie i aktualizacja procedur kontroli na miejscu i instrukcji stanowiskowej dla inspektorów terenowych realizujących kontrole na miejscu w zakresie działań w ramach programów pomocowych:
    • PO „Rybactwo i Morze” na lata 2014-2020,
    • Fundusze Europejskie dla Rybactwa na lata 2021-2027;
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla pracowników BKM/SW w zakresie działań w ramach programów pomocowych wymienionych w pkt.1;
  • udzielenie odpowiedzi na ustalenia i rekomendacje oraz monitoring wdrażania rekomendacji audytorów zewnętrznych i wewnętrznych;
  • monitoring i analiza stwierdzanych nieprawidłowości w ramach kontroli realizowanych i nadzorowanych przez wydział;
  • udział w misjach audytowych;
  • przeprowadzanie kontroli zasadniczych, towarzyszących i sprawdzających;
  • współpraca przy sporządzaniu planów kontroli w zakresie działań w ramach programów pomocowych wymienionych w pkt.1;
  • monitorowanie realizacji kontroli na miejscu w zakresie działań w ramach programów pomocowych wymienionym w pkt.1;
  • przygotowywanie założeń do systemów informatycznych, ich testowanie i zgłaszanie aktualizacji w zakresie działań w ramach programów pomocowych wymienionym w pkt.1.

Wymagania konieczne:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: rolnictwo, ochrona środowiska, technologia żywności, zootechnika, ichtiologia i rybactwo śródlądowe, geodezja, prawo i administracja, ekonomia),
  • udokumentowany co najmniej roczny staż pracy,
  • znajomość zadań realizowanych przez ARiMR,
  • znajomość zagadnień w zakresie obsługi funduszy UE dla rolnictwa,
  • biegła znajomość obsługi komputera w tym MS WORD/MS EXCEL.

Wymagania pożądane:

  • prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność logicznego myślenia i argumentowania, systematyczność i dokładność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Poznaj