Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista/ka ds. Podatków

Horyzont Doradztwo Personalne

Gliwice

88 dni temu

Naszym Klientem jest firma produkcyjna, która cieszy się dobrą opinią na rynku pracy i jest liderem w swojej branży. W związku ze stale powiększającym się rynkiem na innowacyjne produkty i technologie oferowane przez naszego Klienta, pojawił się nowy wakat na stanowisko Specjalista ds. Podatków.

Miejsce pracy: Gliwice
Nr Ref.: 3630/2017/PR

Zadania:
  • księgowanie dokumentów oraz ich sprawdzanie pod kątem formalnym,
  • prowadzenie rozliczeń podatkowych w przedsiębiorstwie należącym do Specjalnej Strefy Ekonomicznej,
  • sporządzanie deklaracji podatkowych, w szczególności VAT i CIT,
  • śledzenie zmian w przepisach podatkowych,
  • prowadzenie korespondencji z organami podatkowymi,
  • opracowywanie procedur wewnętrznych z zakresu podatków.
Wymagania:
  • wykształcenie z zakresu podatków,
  • doświadczenie zawodowe związane z księgowością i rozliczaniami VAT, CIT,
  • zdobyte w US/innych organach podatkowych/międzynarodowej firmie produkcyjnej lub biurze rachunkowym (pełna księgowość),
  • znajomość MS Office,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
  • pracę w firmie postrzeganej jako przyjazne dla człowieka środowisko pracy,
  • dobrą atmosferę pracy,
  • motywujący system wynagrodzeń (premie, nagrody, podwyżki),
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych,
  • perspektywy rozwoju zawodowego.

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist)

Tax Specialist, tłumaczony po prostu jako Specjalista do spraw podatków, jest osobą zatrudnianą przeważnie w różnego rodzaju firmach konsultingowych, bankach,biurach i urzędach podatkowych, etc. Zakres obowiązków przynależnych do tego stanowiska obejmuje przede wszystkim doradzanie i konsultowanie wątpliwości klientów w zakresie wszelkiego rodzaju podatków, aspektów prawnych z nimi związanych, ...
Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist) Praca Specjalista do spraw Podatków (Tax Specialist)

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (663)
Wałbrzych (47)
Legnica (59)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (152)
Toruń (92)
Lubelskie:
Lublin (111)
Chełm (23)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (768)
Tarnów (42)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1717)
Radom (71)
Płock (39)
Opolskie:
Opole (110)
Nysa (23)