Specjalista - laborant ds. produkcji farb

ecorson

Łódź

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2741588, z dnia 2019-11-08

Miejsce pracy: łódzkie / Łódź

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby, która byłby m.in. odpowiedzialna w Firmie za:

  • kontrolę jakości surowców i wyrobów gotowych (zgodnie z obowiązującymi normami)
  • nadzór nad procesem produkcji - kontrola międzyoperacyjna
  • tworzenie kart charakterystyki wyrobów gotowych
  • tworzenie kart technicznych wyrobów gotowych
  • udział w procesie tworzenia nowych wyrobów, samodzielne tworzenie i nadzór nad wdrażaniem ich do produkcji

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w laboratorium w branży farb i lakierów – warunek wymagany
  • umiejętność pracy w Zespole, realizacja z precyzją wykonywanych zadań przy procesie produkcji
  • samodzielność organizacji pracy własnej, systematyczność
  • chęć do pogłębiania wiedzy
  • znajomość komputera
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na etat
  • ciekawą, odpowiedzialną ,samodzielną i pełną wyzwań pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV+list motywacyjny) za pomocą przycisku
pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Spotkanie rekrutacyjne po uprzednim umówieniu telefonicznym

Ecorson zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko w przypadku spełnienia kryteriów.

Zgłoszenia CV wraz z klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firmę Ecorson z siedziba w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do procesu realizacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dn 29.08.1997 r, o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz 926 z póż. Zm.). Przyjmuje do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawienia. Firma będzie odpowiadała tylko na wybrane oferty zgłoszone przez kandydatów. Ofert nie zwracamy

Poznaj

Ecorson

Jesteśmy producentem farb i tynków głównie dekoracyjnych, firmą
rozwijajaca się, zatrudniamy 20 pracowników, posiadamy własne
laboratorium, stałych odbiorców hurtowych i detalicznych, na własne
potrzeby prowadzimy szkolenia oraz pokazy