Specjalista Rozwoju Dostawców

Horyzont Doradztwo Personalne

Bielsko-Biała

5 dni temu

Naszym klientem jest międzynarodowa firma motoryzacyjna z siedzibą w Bielsku-Białej. Celem stanowiska jest zapewnienie wymagań Klienta przy nowych uruchomieniach.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Nr Ref.: 3694/2018/PR

Zadania:
  • zapewnienie wymagań określonych w AQP (w oparciu o Firmowe i specyficzne dla klienta wymagania Systemu Zarządzania Jakością) w ramach łańcucha dostaw,
  • wdrożenie odpowiedniej jakości, poziomu kosztów, usług, technologii i harmonogramu udoskonaleń na najwcześniejszym etapie nowych programów / produktów,
  • zapewnienie i utrzymanie nieograniczonej gotowości produkcyjnej oraz możliwości procesów u dostawcy,
  • wspieranie i wdrażanie działań związanych z poprawą jakości i / lub kosztów.
  • odpowiedzialność za implementowanie zgodnie z APQP dla nowych uruchomień,
  • kontrola PFMEA u dostawcy
  • monitorowanie i poprawianie jakości komponentów po zwolnieniu, w przypadku poważnych i powtarzających się roszczeń,
  • zatwierdzenie dokumentacji PPAP i koordynacja wymaganych kontroli / pomiarów,
  • raportowanie do Managera Jakości Dostawców (do centrali).

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne - oczekiwane,
  • dobra znajomość systemów jakości związanych z TS 16949, VDA,
  • umiejętności przeprowadzenia audytu VDA, TS 16949,
  • praca przy pomocy z rysunków technicznych i technik pomiarowych,
  • dobra znajomość FMEA,
  • bycie ekspertem w zakresie metod poprawy jakości i procesów (8D, PPS itp),
  • płynny angielski w słowie i piśmie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość komputera w MS Office, MS Project,
  • gotowość do regularnych wyjazdów do dostawców.

Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie z kapitałem międzynarodowym,
  • szkolenia,
  • stabilność zatrudnienia,
  • pakiet socjalny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Posiadamy certyfikat na prowadzenie działalności w zakresie agencji zatrudnienia - wpis pod numerem 14300.

Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o.
ul. Zwycięstwa 16/18/16
44-100 Gliwice
tel 032 775 57 12
www.horyzont.pl

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci. Od września 2016 roku przyjęliśmy nową formę prawną i funkcjonujemy jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Aplikujesz na ogłoszenie

Rekrutują z Praca.pl