Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista / Samodzielny Referent ds. zaopatrzenia

Instytut Hematologii i Transfuzjologii

Warszawa

131 dni temu

Ogłoszenie numer: 2280558, z dnia 2019-02-05

Instytut Hematologii i Transfuzjologii poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych w zakresie art. 4, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35 i aktów wykonawczych do ustawy w zakresie objętym wymienionymi przepisami;
  • Prowadzenie rejestrów zamówień publicznych;
  • Przygotowywanie postępowań przy udziale komórek organizacyjnych zgodnie z ustawą Prawo zamówień publicznych:
    • doprecyzowanie we współpracy z wnioskodawcą przedmiotu zamówienia oraz danych niezbędnych do właściwego opisu przedmiotu zamówienia w części zapewniającej właściwą jego realizację,
    • prowadzenie uzgodnień oraz sporządzanie wniosków o wszczęcie postępowania o udzielenie zamówienia wraz z oszacowaniem jego wartości,
    • uczestniczenie w pracach komisji przetargowych;
  •  Realizacja zakupów poza ustawą Pzp:
    • sporządzanie zamówień do Wykonawców
    • kontrola stanu materiałów,
    • współpraca z klientem zewnętrznym - badanie rynku, weryfikacja kosztowa, poszukiwanie nowych dostawców na rynku oraz prowadzenie rozliczeń z dostawcami firmy,
    • rejestrowanie zawartych umów i aneksów w Zintegrowanym Systemie Informatycznym,
    • prowadzenie rejestru zamówień;
  • Bieżące i terminowe sprawdzanie i przekazywanie faktur do Działu Finansowo – Księgowego;
  • Wprowadzanie pozycji asortymentowo – cenowych do Zintegrowanego Systemu Informatycznego z zawartych umów otrzymanych w formacie Excel po zakończeniu postępowania o zamówienie publiczne z Sekcji Zamówień Publicznych;
  • Archiwizacja dokumentacji w zakresie postępowań poza ustawą Pzp;
  • Inne zadania związane z procesem udzielania zamówień publicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe lub średnie
  • Doświadczenie zawodowe – co najmniej roczne na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą procesu zamówień publicznych (bez przeprowadzania postępowań o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z ustawą Pzp), fakturowania.
  • umiejętność obsługi komputera (aplikacje biurowe: edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, poczta elektroniczna).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zaopatrzenia

Specjalista ds. Zaopatrzenia to osoba, która jest odpowiedzialna za dokonywanie zakupów materiałowych oraz produktów, aby firma mogła sprawnie funkcjonować. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie i realizacja zamówień surowców i opakowań, kontrola stanu materiałów, prowadzenie ewidencji magazynowej, indeksowanie bazy surowcowej, zarządzanie normatywem ...
Specjalista ds. Zaopatrzenia Praca Specjalista ds. Zaopatrzenia

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (777)
Wałbrzych (62)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (283)
Toruń (177)
Lubelskie:
Lublin (249)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (825)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2244)
Radom (184)
Płock (65)
Opolskie:
Opole (242)
Nysa (82)