Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Specjalista / Specjalistka ds. Administracji Personalnej

LUX MED Sp. z o.o.

Warszawa

35 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Obsługa procesów związanych z zawieraniem, aktualizacją oraz rozwiązywaniem umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia
  • Sporządzanie oraz przesyłanie dokumentacji zgłoszeniowej do ZUS (Program Płatnik).
  • Sporządzanie zestawień i raportów.
Oczekiwania:
  • Znajomość przepisów prawa pracy (w tym przepisów związanych z czasem pracy oraz przepisów dotyczących umów cywilnoprawnych) oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku od osób fizycznych.
  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomość programu TETA HR i TETA HRM.
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Dokładność, terminowość i systematyczność.
  • Wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Doskonałe zdolności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej liderem swojej branży.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość nauki języka angielskiego).
  • Pracę w zgranym zespole specjalistów.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji.
  • Udział w projektach i konkursach prozdrowotnych, promujących zdrowy styl życia.

Administratorem danych osobowych jest LUX MED sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Postępu 21C. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że: w procesie rekrutacji LUX MED sp. z o.o. postępuje zgodnie z przepisami prawa określonymi art. 22.1, par. 1. w Kodeksie pracy i prosi wyłącznie o przekazywanie danych osobowych określonych w przepisach prawnych, czyli: 1) imię (imiona) i nazwisko; 2) imiona rodziców; 3) datę urodzenia; 4) miejsce zamieszkania (adres do korespondencji); 5) wykształcenie; 6) przebieg dotychczasowego zatrudnienia. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych, a w szczególności do ich poprawiania oraz usunięcia.

Poznaj

Dlaczego warto?

Jesteśmy liderem prywatnej opieki zdrowotnej w Polsce. Już od 26 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów, zapewniając im diagnostykę, opiekę ambulatoryjną, długoterminową oraz hospitalizację. Oferujemy także ubezpieczenia, usługi w ramach NFZ, Plany Opieki Medycznej dla Klientów Indywidualnych i pojedyncze świadczenia.

W trosce o naszych Pacjentów stale się rozwijamy, otwieramy kolejne Centra Medyczne oraz szpitale i wdrażamy liczne udogodnienia obsługowe m.in. internetowy Portal Pacjenta, dzięki któremu można np. sprawnie rezerwować wizyty, odbierać wyniki badań oraz korzystać z czatów ze specjalistami.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Personalnych

Specjalista ds. Personalnych to osoba odpowiedzialna za realizację polityki i strategii personalnej firmy. Do zadań pracownika na tym stanowisku należy, m.in.: prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnianiem oraz ...
Specjalista ds. Personalnych Praca Specjalista ds. Personalnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (818)
Wałbrzych (55)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (269)
Toruń (142)
Lubelskie:
Lublin (277)
Chełm (51)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (990)
Tarnów (88)
Nowy Sącz (73)
Mazowieckie:
Warszawa (2324)
Radom (175)
Płock (97)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (73)