Specjalista / Specjalistka ds. Kadr [rekrutacja online]

Contract Administration Sp. z o.o.

Wrocław

2 dni temu

Contract Administration jest firmą specjalizującą się w administracji płac i kadr,  obecną na polskim rynku od 30 lat. Poprzez nasze oddziały w Polsce, Czechach i na Słowacji pomagamy na co dzień w obsłudze kadrowo-płacowej kilkuset klientom z różnych branż.
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi kadrowej pracowników
  • Administrowanie dokumentacją pracowniczą związaną ze stosunkiem pracy oraz innymi formami zatrudnienia (m.in. prowadzenie akt osobowych, tworzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, zmianą warunków zatrudnienia oraz rozwiązywaniem stosunku pracy, wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu, etc.)
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr (w tym także na potrzeby GUS)
  • Kontakty z klientami wg potrzeb, również w języku angielskim

Wymagania:

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w obszarze administracji kadr (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 300 osób)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy
  • Praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową na preferencyjnych warunkach
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Crowe Poland

Dlaczego warto wybrać Crowe?

Jesteśmy częścią grupy spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od blisko 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, audytu, doradztwa podatkowego oraz konsultingu biznesowego. Pracujemy dla polskich i zagranicznych firm, także dla największych globalnych marek. Należymy do międzynarodowej sieci Crowe Global, działającej w 130 krajach na całym świecie.

Zatrudniamy ponad 500 osób w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji. 80 proc. naszego zespołu to kobiety, ta proporcja zachowana jest również wśród kadry managerskiej. Zapewniamy realne możliwości rozwoju, aż 1/3 naszych managerów zaczynała współpracę z nami od stanowisk asystenckich.

Proces rekrutacji w Crowe

KrokAplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
KrokZłożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
KrokSzkolenia onboardingowe

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kadrowych
Specjalista ds. Kadrowych zajmuje się wdrażaniem i kontrolowaniem polityki personalnej w firmie. Rekrutuje nowych pracowników, przeprowadza szkolenia i jest odpowiedzialny za prawno – administracyjną obsługę zatrudnienia. Osoba na tym stanowisku powinna mieć wykształcenie psychologiczne. Ważne jest, aby pracownik odznaczał się: znajomością prawa praca, doświadczeniem w ...
Praca Specjalista ds. Kadrowych