Specjalista / Specjalistka ds. Księgowych

Fundacja Aktywizacja

Płock

30 dni temu

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami.

Od 1991 roku wspieramy osoby z niepełnosprawnościami w procesie wejścia na rynek pracy poprzez doradztwo, szkolenia, usługi pośrednictwa pracy, pomoc w przygotowaniu się i zdobyciu zatrudnienia.

Aktualnie prowadzimy projekt aktywizacji zawodowej i poszukujemy osób zainteresowanych udziałem w projekcie, a po okresie przygotowawczym, podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Płock
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Przygotowanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
WYMAGANIA:
  • Znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości (ustawa o rachunkowości)
  • Znajomość zagadnień z zakresu podatków
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Duży poziom samodzielności
  • Umiejętność analizowania i wyciągania wniosków
  • Wykształcenie wyższe
  • Orzeczenie o niepełnosprawności
OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Pensję zawsze na czas oraz premię
  • Możliwość nieodpłatnego udziału w szkoleniach
  • Dodatki motywacyjne i na dojazdy
Do CV prosimy o załączenie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niezbędnych czynności związanych z rekrutacją (zgodnie z art. 7 ust. 1  Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE zwanego dalej RODO).  Jednocześnie oświadczam, iż wyrażam zgodę na udostępnienie danych dot. mojej niepełnosprawności, a także zgadzam się na ich przetwarzanie godnie z treścią art. 9 ust. 2 lit. a) RODO.

Poznaj

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości