Specjalista / Specjalistka ds. Płac [rekrutacja online]
Contract Administration Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
rekrutacja online
4 dni temu

Contract Administration to jedna z największych polskich firm oferujących kompleksowe usługi z obszaru kadr i płac oraz rozwiązania technologiczne automatyzujące procesy kadrowo - płacowe. Jesteśmy obecni na rynku od blisko 30 lat i wciąż się rozwijamy. Zatrudniamy ponad 250 pracowników w 7 lokalizacjach w Polsce, Czechach i na Słowacji.

Obecnie do naszych zespołów jest poszukiwany:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie prawidłowej obsługi płacowej
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac dla Klientów i na potrzeby wewnętrzne
  • Kontakt z klientami (głównie mailowy i telefoniczny)

Wymagania:

  • Doświadczenie w naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Praktyczna znajomość obsługi programu Płatnik oraz programów pakietu MS Office, zwłaszcza Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego
  • Elastyczny czas pracy (7-9/15-17)
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę sportową i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki)
  • Rewelacyjną atmosferę w zespole
  • Pyszną kawę

Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Grupa Advartis

Dlaczego warto wybrać Advartis?

Advartis to grupa spółek świadczących usługi profesjonalne dla biznesu. Od ponad 30 lat wspieramy naszych klientów w zakresie obsługi księgowej, kadr i płac, audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu biznesowego oraz usług prawnych.

Nasze marki:
  • Crowe
  • Contract Administration
  • TGC Corporate Lawyers
Pracujemy dla polskich i międzynarodowych firm, także dla największych globalnych marek. Nasz model współpracy z klientami jest oparty na relacjach, z wieloma z nich współpracujemy od ponad 20 lat.

Proces rekrutacji w Advartis

Krok Aplikacja przez zakładkę Kariera
Krok Selekcja CV
Krok Zaproszenie na rozmowę
Krok Złożenie oferty i finalizacja procesu rekrutacji
Krok Szkolenia onboardingowe