Specjalista w Biurze Obsługi Klienta - Recepcja

Budimex SA

Kraków

89 dni temu

Budimex Nieruchomości to spółka należąca do grupy Budimex SA - największej firmy w branży budowlanej w Polsce.
Budimex Nieruchomości koncentruje się na realizacji inwestycji mieszkaniowych, realizując ambitne projekty, wyznacza trendy i wskazuje kierunki w branży. Firma jest obecna w największych miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Trójmieście i Wrocławiu.

Do naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

(umowa - zastępstwo)

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie prowadzenie procesu obsługi klienta związanego z obsługą recepcji biura, według standardów Spółki i przy zachowaniu odpowiedniego poziomu jakości.

Zakres obowiązków:
  • samodzielny kontakt z klientem, profesjonalna obsługa telefoniczna i bezpośrednia na recepcji biura;
  • praca na dokumentach związanych z danym klientem oraz wprowadzanie do CRM i archiwizowanie pełnej dokumentacji wygenerowanej podczas kontaktów z klientem celem obsługi klienta w danym obszarze według standardów spółki;
  • zapewnienie odpowiedniego funkcjonowania recepcji i biura od strony administracyjnej;
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej, faktur, korespondencji wewnętrznej; współpraca z firmami kurierskimi i innymi dostawcami usług;
  • wsparcie przy obsłudze klienta poza zakresem recepcji oraz w innych bieżących pracach biurowych;
  • dbanie o prawidłowe relacje z klientami celem utrzymania wysokiej jakości obsługi klienta.
Oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie nauki;
  • doświadczenia przy obsłudze klienta;
  • umiejętności planowania dnia pracy, samodzielności;
  • dokładności, systematyczności, odpowiedzialności, zaangażowania;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • umiejętności radzenia sobie ze stresem w związku z presją czasu;
  • nastawienia na współpracę oraz duże zdolności nawiązywania relacji z innymi współpracownikami.
Co możemy Ci zaoferować?
  • system premiowy
  • dzień wolny w urodziny
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • sekcje sportowe
  • kursy językowe
  • szkolenia dla pracowników
  • wolontariat pracowniczy
  • wymiany międzynarodowe

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranym kandydatami.

Znajdziesz nas na:
Nasze wyróżnienia
ZOBACZ NASZ PROFIL

Poznaj

Budimex SA

Jesteśmy prestiżową firmą budowlaną o wieloletnim doświadczeniu i stabilnej pozycji na rynku. Należymy do hiszpańskiej grupy Ferrovial, jednej z największych firm działających w sektorze infrastruktury na świecie. Marka Budimex to ponad 45-letnia obecność w branży. Zdobyte w tym okresie know-how oraz stabilność finansowa gwarantują rzetelne i zawsze na najwyższym poziomie wykonanie zleconych prac oraz terminowość realizacji. Budimex nie tylko buduje, jest też partnerem dla swoich klientów – jako firma inżynierska rozwiązuje ich problemy, pomaga optymalizować koszty i udoskonala projekty.

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...
Praca Recepcjonistka / Recepcjonista