• Pracownik ds. analiz ekonomiczno-finansowych i sprawozdawczości inwestycyjnej

    PKP Polskie Linie Kolejowe S.A   Warszawa    praca stacjonarna   dziś wygasa
    specjalista junior / mid / senior  umowa na zastępstwo  pełny etat
    5 dni
    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku: weryfikacja i opiniowanie opracowań projektowych w części ekonomiczo - finansowej, sprawozdawczość z zakresu środków własnych inwestycyjnych, udział w sporządzaniu informacji i sprawozdań z realizacji w Regionie planu działalności inwestycyjnej...
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Inwestycji Finansowych Warszawa
Specjalista w Departamencie Wyceny i Procesów Operacyjnych

HR Partner Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2988 dni temu

HR Partner jest firmą doradztwa personalnego należącą do grupy IOS SA. Od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się świadczeniem usług doradczych w zakresie zasobów ludzkich, rekrutacji oraz obsługi kadrowo - płacowej. Obecnie dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się instytucji w branży finansowej (towarzystwo funduszy inwestycyjnych) z siedzibą w Warszawie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • wycena wartości aktywów funduszy inwestycyjnych i portfeli Asset Management zgodnie z przepisami prawa i ustalonymi procedurami

  • automatyzacja procesów związanych z wyceną

  • bieżące raportowanie

OCZEKIWANIA

  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, nauk ścisłych lub w dziedzinach pokrewnych

  • swobodne poruszanie się w Pakiecie Office w szczególności biegłej znajomości programu Excel

  • ugruntowana wiedza z zakresu zagadnień dotyczących rynku kapitałowego

  • mile widziane doświadczenie w wycenie funduszy inwestycyjnych otwartych i zamkniętych

  • dobra znajomość jęz. angielskiego (warunek konieczny)

  • wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia odpowiedzialność, systematyczność i dobra organizacja pracy

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennych doświadczeń w dynamicznej i nowoczesnej organizacji

  • pakiet świadczeń socjalnych