Specjalista w Dziale Inwestycji i Utrzymania Ruchu

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE SPÓŁKA AKCYJNA

Poznań

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 2741382, z dnia 2019-11-12

WOJSKOWE ZAKŁADY MOTORYZACYJNE S.A. W POZNANIU

zatrudnią pracowników gwarantując umowę o pracę na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • przestrzeganie przepisów ustawy Prawo Budowlane i innych ustaw wymaganych do funkcjonowania Spółki w zakresie utrzymania infrastruktury (wynikających z obowiązków nałożonych na Spółkę),
  • nadzorowanie zmian w ustawie Prawo Budowlane,
  • prowadzenie i aktualizacja książek budowlanych obiektów,
  • opracowywanie harmonogramów okresowych przeglądów technicznych zaliczanych do infrastruktury,
  • przygotowywanie planów rzeczowo-finansowych infrastruktury w zakresie inwestycji i remontów,
  • ich analiza i opiniowanie, przygotowywanie dla Zarządu uzasadnienia i opłacalności poszczególnych projektów,
  • nadzór nad eksploatacją, remontami, konserwacjami oraz inwestycjami w obszarze infrastruktury,
  • nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi obsługującymi nieruchomości,
  • raportowanie stanu obiektów,
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem w ruchu infrastruktury.

Wymagania

  • wykształcenie preferowane techniczne – budowlane,
  • znajomość branży wodno-kanalizacyjnej, CO, wentylacji.

Oferujemy

  • zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji finansowej,
  • zróżnicowane możliwości awansu,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pakiet świadczeń socjalnych.

Zainteresowane osoby prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych (listu motywacyjnego i CV wraz z podpisaną zgodą na przetwarzanie danych osobowych do potrzeb rekrutacji) do Działu Kadr i Płac Wojskowych Zakładów Motoryzacyjnych S.A. w Poznaniu, ul. Dąbrowskiego 262/280 lub drogą elektroniczną za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy w WZM S.A.: link.

Poznaj

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. istnieją na polskim rynku zbrojeniowym od 1945 roku. To długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyszkolenie naszego personelu pozwoliło, by w 2000 roku nasze przedsiębiorstwo uzyskało certyfikat Systemu Zapewniania Jakości ISO-9001 i AQAP-110. Aktualnie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A. posiadają Certyfikaty Systemu Zapewniania Jakości AQAP-2110.