Małopolska Galeria Reklamy to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją oraz znakowaniem na art promocyjnych, odzieży i upominkach reklamowych. Od 22 lat dostarczamy kreatywne rozwiązania dla największych marek w Polsce i Europie. Posiadamy własny park maszynowy w firmie dzięki temu jesteśmy bardziej atrakcyjni cenowo niż konkurencja oraz posiadamy możliwość zamiany techniki znakowania w zależności od zapotrzebowania klienta. W związku z rozbudową portfela produktów, poszukujemy doświadczonego handlowca, który zna branżę „od podszewki”.
- Aktywne pozyskiwanie nowych klientów biznesowych (B2B) oraz budowanie trwałych relacji z agencjami reklamowymi i działami marketingu.
- Doradztwo w zakresie doboru gadżetów reklamowych, technik znakowania (sitodruk, haft, grawer, UV) oraz personalizacji produktów.
- Przygotowywanie ofert handlowych i kalkulacji w oparciu o aktualne stany magazynowe oraz katalogi dostawców.
- Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie ich wyników
- Udział w targach branżowych (np. RemaDays) oraz spotkaniach z kluczowymi kontrahentami.
- Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży artykułów reklamowych (warunek konieczny).
- Praktyczna wiedza na temat technik znakowania produktów.
- Znajomość rynku dostawców i aktualnych trendów w branży upominków biznesowych.
- Samodzielność, doskonała organizacja pracy i nastawienie na realizację celów.
- Czynne prawo jazdy kat. B.
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / B2B.
- Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + wysoki system prowizyjny bez górnego limitu.
- Niezbędne narzędzia pracy służbowy, telefon, laptop oraz samochód służbowy do dyspozycji.
- Dostęp do szerokiej bazy sprawdzonych dostawców i nowości produktowych.
- Realny wpływ na strategię sprzedażową firmy.
Poznaj
Studio Siedem Żółtowski Grzegorz
Małopolska Galeria Reklamy to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się sprzedażą i dystrybucją oraz znakowaniem na art promocyjnych, odzieży i upominkach reklamowych. Od 22 lat dostarczamy kreatywne rozwiązania dla największych marek w Polsce i Europie. Posiadamy własny park maszynowy w firmie dzięki temu jesteśmy bardziej atrakcyjni cenowo niż konkurencja oraz posiadamy możliwość zamiany techniki znakowania w zależności od zapotrzebowania klienta.