Sprzedawca - Kasjer

Surtex Sp. z o.o.

Kraków

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2689948, z dnia 2019-10-11

Surtex Sp. z o.o. jako firma handlowa z tradycjami sięgającymi 70 lat, zaopatruje producentów oraz usługodawców wielu branż (m.in. budowlanej, metalowej, meblarskiej, spożywczej) w szeroki asortyment specjalistycznych materiałów zaopatrzeniowych.

Główna siedziba firmy mieści się w Łodzi. Obecnie poszukujemy pracownika do swojego oddziału w Gdyni przy ul. B. Krzywoustego 8 na stanowisku:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za prowadzenie sklepu z branży ogrodniczo –rolniczej oraz sprzedaż towarów (środki ochrony roślin, higiena sanitarna, nasiona, nawozy, ziemia, podłoża specjalistyczne itp.)

Szczegółowy zakres obowiązków:

  • obsługa klienta detalicznego i hurtowego
  • obsługa stanowiska kasowego wraz z terminalem płatniczym
  • dbanie o prawidłową ekspozycję towarów
  • rozładunek dostaw towarów
  • dbanie o czystość w sklepie

Wymagania

  • praca od poniedziałku do soboty
  • gotowość do pracy fizycznej
  • rzetelność i uczciwość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Wykształcenie:

  • zasadnicze min. zawodowe , kierunek: rolnictwo lub ogrodnictwo

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • premia za sprzedaż
  • szkolenia profilowe

Wynagrodzenie:

  • 2500 PLN netto

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV

za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Surtex Sp. z o.o. jako firma handlowa z tradycjami sięgającymi ponad 65 lat, zaopatruje producentów oraz usługodawców wielu branż (m.in. budowlanej, metalowej, meblarskiej, spożywczej) w szeroki asortyment specjalistycznych materiałów zaopatrzeniowych.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca