Sprzedawca - Sales Advisor

Hays Poland Sp. z o.o.

Warszawa

4 dni temu

Sprzedawca - Sales Advisor
Nr ref.: 1102750
Miejsce pracy: Warszawa

Nasz Klient to nowa marka odzieżowa na rynku Polskim. Swoje pierwsze salony otworzyła z początkiem października 2017r. we Wrocławiu (Galeria Wroclavia) oraz w Warszawie (Galeria Mokotów). Na rynku odzieżowym konkuruje z z najpopularniejszymi markami modowymi w Polsce. 

 

Dołącz do zespołu osób, tworzących nową na rynku polskim, hiszpańską markę odzieżową i obejmij funkcję:

 

Sprzedawca - Sales Advisor

 

UWAGA! Praca na pełny etat


Zatrudnione osoby będą odpowiedzialne m.in. za koordynację i dbałość o właściwą ekspozycję produktu w sklepie, obsługę klienta i transakcje kasowe.

 

Oczekiwania naszego Klienta wobec kandydatów to przede wszystkim zainteresowanie modą i stylizacją, chęć rozwoju w branży retail, komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie. Kandydaci powinni posiadać min. średnie wykształcenie.

 

Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie: 17- 20 zł brutto/h (w zależności od doświadczenia kandydatów) + premie od sprzedaży. Dodatkowe benefity pozapłacowe to opieka medyczną, karta multisport oraz zniżki na produkty marki.

 

Lokalizacja: Galeria Mokotów

 

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku 

 

 

Wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w bazie danych spółki HAYS Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-120), przy ulicy Złotej 59 oraz na ich przetwarzanie przez ww. spółkę, także w przyszłości, w celach rekrutacyjnych – zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.).

Poznaj

Hays Poland Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl