Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca Techniczny

Techniki Systemów Aplikacyjnych Sp. z o. o.

Szczecin

122 dni temu

Ogłoszenie numer: 2341066, z dnia 2019-03-15

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Poszukiwanie nowych klientów i obsługa stałych,
  • Sprzedaż urządzeń lakierniczych i kompozytowych -pomożemy Ci wszystko przyswoić
  • Dojazd do klienta
  • Prowadzenie serwisu posprzedażowego
  • Doradztwo techniczne i handlowe
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy poprzez formę i sposób obsługi klienta

Wymagania

  • Język angielski – komunikatywny w piśmie i w mowie,
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Znajomość MS Office i obsługi komputera
  • Kultura osobista, uprzejmość
  • Umiejętność poprawnej i swobodnej komunikacji oraz aktywnego słuchania,
  • Chęć rozwoju i pracy w zespole
  • Łatwość przyswajania wiedzy
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Wynagrodzenie – 3500 – 4200 brutto
  • Umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny
  • Możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Niezbędne szkolenia pozwalające na wykonywanie powierzonych zadań
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • Pensję adekwatną do wykonywanych czynności - podniesiemy ją wraz z Twoimi kwalifikacjami

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży

Specjalista ds. Sprzedaży to osoba, która aktywnie wspiera sprzedaż produktów/usług znajdujących się w ofercie handlowej firmy - dla klientów indywidualnych oraz firm. Do obowiązków tego pracownika należy, m.in.: pozyskiwanie i obsługa klientów, prowadzenie negocjacji handlowych, przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta, utrzymywanie trwałych relacji handlowych ...
Specjalista ds. Sprzedaży Praca Specjalista ds. Sprzedaży