Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca usług serwisowych i części

Headhunters

Kalisz

354 dni temu

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego klienta, dealera i serwisanta powszechnie cenionych marek samochodowych, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz
Obowiązki:
  • aktywna sprzedaż usług serwisowych i części zamiennych
  • przyjmowanie towaru na magazyn
  • wydawanie towarów i materiałów
  • prowadzenie i nadzór dokumentacji
  • magazynowanie oraz przechowywanie towarów i materiałów
  • wsparcie procesu obsługi klienta
  • opracowywanie optymalnych tras transportu towarów
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
Wymagania:
  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie minimum zawodowe, mile widziane średnie techniczne
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych (skaner, ksero)
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz premie uznaniowe
  • szkolenia branżowe
  • możliwość awansu w strukturze firmy
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz. U. z 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

Headhunters

Współpracujemy zarówno z przedsiębiorstwami w Polsce, jak i poza granicami kraju. Jesteśmy aktywni w wielu różnorodnych branżach zawodowych, a dzięki specjalistom, którzy tworzą nasz zespół, potrafimy szybko i efektownie dopasować się do potrzeb zarówno naszych Partnerów, jak i osób poszukujących zatrudnienia, dzięki czemu możemy wspólnie budować sukces. Jeżeli szukasz pracy, bądź uważasz, że Twoja dotychczasowa praca nie spełnia Twoich oczekiwań, a posiadasz kwalifikacje – zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą, lub do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy chętnie odpowiedzą na postawione przez Państwa pytania.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca