Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

AGROSIMEX SP. Z O.O.

Błonie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2010077, z dnia 2018-07-12

Agrosimex to lider w dziedzinie dystrybucji środków ochrony roślin, nawozów i akcesoriów ogrodniczych, z 25 letnią historią działalności na polskim rynku. Obecnie zatrudnia ok. 200 osób w 5 oddziałach. Więcej informacji na stronie www.agrosimex.pl

Agrosimex Sp. z o.o. zatrudni pracownika na stanowisko:

Sprzedawca

Miejsce pracy: mazowieckie / Błonie

Opis stanowiska

  • obsługa klienta w oparciu o standardy firmy
  • realizacja planów sprzedażowych
  • dbanie o ekspozycję towaru na sali sprzedaży, przyjmowanie dostaw oraz utrzymanie porządku w magazynie
  • inne prace ustalone lub zlecone przez przełożonego

Wymagania

  • wykształcenie minimum średnie
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość środków ochrony roślin
  • dyspozycyjność
  • energiczność
  • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia (wynagrodzenie stałe oraz premia)
  • bardzo miłą atmosferę

Aplikacje zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest AGROSIMEX SP. Z O.O..