Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sprzedawca

Nanu-Nana Polska Spolka Handlowa Sp. z o.o.

Szczecin

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 2021980, z dnia 2018-07-12

Jesteśmy międzynarodową firmą prowadzącą sklepy z artykułami prezentowymi.

Na polskim rynku działamy od 2006 roku.

Do naszego sklepu w Szczecinie poszukujemy osoby,

która chciałaby rozwijać się wraz z nami na stanowisku:

Sprzedawca

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

Ciekawa i zróżnicowana praca, z możliwością wdrażania własnych pomysłów.

Wymagania

Poszukujemy:

  • pozytywnej i otwartej osoby
  • w idealnym  z doświadczeniem w pracy w handlu na podobnej pozycji.

Oferujemy

  • stabilną pracę,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Jesteśmy międzynarodową firmą prowadzącą sklepy z artykułami prezentowymi. Na polskim rynku działamy od 2006 roku.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca

Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Sprzedawca Praca Sprzedawca

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Nanu-Nana Polska Spolka Handlowa Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (770)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (97)
Lubelskie:
Lublin (123)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (830)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1687)
Radom (69)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (20)