Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Sprzedawca

FOLKSTAR.PL

Warszawa

13 dni temu

Folkstar to marka, która powstała z miłości do Folku. Zarażamy nią ludzi w sieci, a także podbijamy ich serca, kiedy odwiedzają nasze sklepy stacjonarne. Poza unikatową ofertą prawie 4000 produktów – w tym autentycznego rzemiosła jak i kolekcji własnych, cechuje nas ogromna radość z realizowanej misji: promowania polskiej kultury. Podziel ją z nami dołącz do zespołu!


Poszukujemy nowej osoby na stanowisko SPRZEDAWCA w naszym sklepie w Warszawie, który dodaje uroku turystycznemu sercu miasta i wprawia w zachwyt odwiedzających ;)

Sprzedawca
Miejsce pracy: Warszawa

 

UWAGA! Nie jesteśmy typową siecią sklepów! Kochamy swoją pracę, a obcowanie z klientami dostarcza nam mnóstwo radości – przekonaj się samodzielnie i odwiedź nasz sklep w jednym z wybranych miast w Polsce! :)

 

Jesteś energiczną, radosną osobą, która uwielbia nawiązywać relacje i świetnie sprawdzisz się w pracy z ludźmi? Wyślij CV i dołącz do naszej ferajny!

 

Aplikuj, jeśli:
 • masz dużo energii i lubisz pracę z ludźmi
 • wyróżnia Cię poczucie humoru i pozytywne nastawienie
 • łatwo nawiązujesz kontakty
 • mówisz płynnie w języku angielskim
 • cenisz sobie polski folklor, kulturę i tradycję
 • chcesz poszerzać swoją wiedzę etnograficzną, by móc lepiej doradzać klientom
  * doświadczenie na stanowisku sprzedawcy będzie dodatkowym atutem!
Co oferujemy?
 • pracę w zgranym i świetnym zespole w sklepie w turystycznym sercu miasta
 • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia z możliwością przejścia na umowę o pracę
 • elastyczny grafik
 • miłą, przyjazną atmosferę
 • możliwość obcowania z ludźmi z całego świata
 • nieustanne poszerzanie swojej wiedzy i kompetencji z zakresu sprzedaży i etnografii
 • dofinansowanie karty sportowej
 • zniżkę na produkty marki Folkstar

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w Łowiczu (99 – 400), ul. Stanisława Stanisławskiego 10 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez  FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w Łowiczu (99 – 400), ul. Stanisława Stanisławskiego 10 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.


Informujemy, że Administratorem danych jest FOLKSTAR Marta Wróbel z siedzibą w Łowiczu (99 – 400), ul. Stanisława Stanisławskiego 10 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Poznaj stanowisko: Sprzedawca 
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca