Sprzedawca

Asaj Sp. z o.o.

Olsztyn

29 dni temu

Kim jesteśmy?

ASAJ to największa sieć hurtowni elektroinstalacyjnych i salonów oświetlenia w Polsce wschodniej i centralnej. Swoją markę rozwijamy dzięki polskiemu kapitałowi od 1990 roku.  Prowadzimy sprzedaż stacjonarną i internetową. Jesteśmy członkiem elitarnej grupy zakupowej FEGIME, która zrzesza kilkaset europejskich hurtowni.

Dlaczego warto rozwijać się zawodowo w ASAJ?

Jesteśmy nowoczesnym, stabilnym i elastycznym pracodawcą. Swoje działania opieramy na zaufaniu do ludzi i wierze w ich potencjał. Pracownikom dajemy swobodę działania, co pobudza ambicje i kreatywność.

Sprzedawca
Miejsce pracy: Olsztyn

Jeśli masz zmysł techniczny, posiadasz doświadczenie w sprzedaży lub bezpośredniej obsłudze klienta. Chcesz się rozwijać i poznawać techniki sprzedaży? Odpowiedz na ogłoszenie rekrutacyjne i dowiedz się, jak to wygląda w praktyce.

Oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, rodzinnej firmie o polskim kapitale
  • solidne wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy
  • wsparcie ze strony doświadczonych pracowników i przełożonych
  • jasno określone ścieżki rozwoju zawodowego
Zadania
  • realizacja ustalonych planów sprzedaży
  • stacjonarna obsługa klientów
  • utrzymanie dobrych relacji z nowymi i dotychczasowymi klientami firmy
  • ofertowanie oraz sprzedaż
  • aktywne wykorzystywanie działań marketingowych wspierających sprzedaż
  • dbanie o estetykę ekspozycji
Oczekujemy
  • doświadczenia w sprzedaży (mile widziane doświadczanie w branży elektrotechnicznej)
  • mile widziana znajomość asortymentu oświetlenia dekoracyjnego
  • znajomości podstaw standardów obsługi klienta
  • umiejętności współpracy
  • umiejętności budowania trwałych relacji z klientami

Poznaj

Wiodący dystrybutor artykułów elektrycznych i elektroinstalacyjnych we wschodniej i centralnej Polsce, zatrudniający ponad 300 pracowników, członek europejskiego zrzeszenia hurtowni FEGIME; dziewięciokrotny laureat "Gazeli Biznesu" 2005-2013

Poznaj stanowisko: Sprzedawca
Sprzedawca, to osoba zajmująca się bezpośrednią i pośrednią obsługą klientów w handlu detalicznym i hurtowym. Sprzedawcy to pracownicy zatrudnieni w sklepach, hurtowniach i supermarketach, osoby realizujące czynności kupna i sprzedaży w imieniu firmy lub przedsiębiorstwa. Sprzedaż pośrednia to taka, w której sprzedawca nie bierze osobiście udziału – na przykład w sklepach samoobsługowych. W zależności od miejsca ...
Praca Sprzedawca