Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Działu Handlowego - Branża Motoryzacyjna

    OPOLTRANS Spółka z o.o.   Gorzów Wielkopolski    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  kontrakt B2B  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    7 dni
    Opis stanowiska: Dbałość o realizację planów sprzedażowych; Monitorowanie lokalnego rynku (branża motoryzacyjna) Monitorowanie obsługi klientów, pracy handlowców w oddziale; Przydzielanie zadań handlowcom, szkolenie handlowców;
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kierownik Zespołu Handlowców Warszawa
Starsza Menedżerka / Starszy Menedżer ds. Finansowania Handlu

BNP Paribas Bank Polska S.A.
Warszawa
menedżer
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
640 dni temu

Jesteśmy Bankiem zmieniającego się świata, liderem zrównoważonego rozwoju.

Bankiem otwartym na każdego, wspierającym potrzeby różnych grup, w tym osób z niepełnosprawnościami.

Cenimy różnorodność, bo wierzymy, że w niej jest siła.

Stawiamy na wzajemny szacunek i zrozumienie.

Jeśli myślisz o pracy w stabilnej organizacji, oferującej innowacyjne produkty finansowe i chcesz rozwijać swoje kompetencje w przyjaznym środowisku, aplikuj do nas!

Oprócz wyzwań zawodowych, możesz liczyć na pakiet benefitów i wsparcie w bieżącej pracy. Jeśli posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności, to postaramy się dla Ciebie o dodatkowe udogodnienia.

Dołącz do pracodawcy, któremu zależy.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: RITM0243830PD
Charakter Twojej pracy
  • udzielanie wsparcia merytorycznego i sprzedażowego Doradcom Klienta Korporacyjnego oraz ich obecnym i potencjalnym klientom (województwo wielkopolskie; zachodniopomorskie; lubuskie)
  • inicjowanie lub aktywne uczestnictwo w spotkaniach z klientami, przygotowywanie struktury transakcji, oferty, prowadzenie negocjacji cenowych;
  • współpracę z wewnętrznymi jednostkami banku przy konstruowaniu transakcji finansowania handlu;
  • współpracę z jednostkami Grupy BNPP;
  • rozwój portfela własnych klientów;
  • zapewnienie wysokiego poziomu znajomości produktów finansowania handlu poprzez szkolenia i spotkania z Doradcami Klienta;
  • uczestnictwo w pracach nad poprawą jakości produktów i procesów związanych z produktami finansowania handlu.
Twój charakter
  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne);
  • co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego związanego z produktami finansowania handlu w innych bankach lub renomowanych instytucjach finansowych;
  • znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację biznesową;
  • znajomość zagadnień dotyczących ryzyka kredytowego i kwestii związanych z produktami finansowania handlu;
  • wysoko rozwinięte predyspozycje sprzedażowe;
  • zdolności negocjacyjne.
Masz jak w Banku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;
  • możliwość rozwoju kariery na ścieżce eksperckiej lub menedżerskiej w różnych obszarach Banku.

Poznaj