Starszy Inżynier ds. Instalacji Sanitarnych

NES Global Talent

Police

29 dni temu

Dla naszego klienta - dużej firmy z branży przemysłowej w związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Police

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - Inżynieria Środowiska.
  • Min. 3 lata doświadczenia na stanowiskach inżynieryjno-technicznych w przemyśle
  • Doświadczenie w koordynacji zadań inwestycyjnych
  • Wiedza z zakresu odbiorów oraz eksploatacji instalacji sanitarnych.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, MS Project i AutoCad, Visio
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w zakresie sieci oraz instalacji sanitarnych.
  • Prawo jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Koordynacja dokumentacji technicznej w branży sanitarnej i wodnej
  • Opiniowanie dokumentacji w obszarze wszystkich podprojektów oraz prowadzenie konsultacji branżowych, w branży sanitarnej oraz wodnej
  • Nadzorowanie procesu realizacji w zakresie robót sanitarnych i wodnych w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy.
  • Przygotowywanie niezbędnych analiz i dokumentów technicznych, związanych z realizacją projektu
  • Nadzorowanie i koordynowanie pracy podwykonawców (prace montażowe).
  • Nadzorowanie eksploatacji i utrzymanie ruchu instalacji (prace remontowe, serwisowe, konserwacyjne).
  • Optymalizacja realizacji robót branży sanitarnej.
  • Planowanie remontów, przeglądów i konserwacji
  • Monitorowanie postępu prac montażowych pod kątem zgodności z dokumentacją techniczną
  • W fazie eksploatacji nadzór nad bieżącą eksploatacją i utrzymanie ruchu powierzonych instalacji
  • Przygotowywanie raportów z pracy w nadzorowanym obszarze
  • Ocena i ograniczanie ryzyka technicznego, w tym zagrożeń związanych z bezpieczeństwem procesowym

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • · Udział w dużym i ciekawym projekcie, zapowiedzianym jeszcze na co najmniej 5 lat
  • Umowę o pracę na pełen etat.
  • Pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia.
  • Interesującą pracę w dynamicznym środowisku i duże możliwości rozwoju zawodowego.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy