Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy Inżynier Konstruktor (Roboty przemysłowe)

TBS Consulting

Warszawa, Janki

5 godz. temu

Dla naszego Klienta, dostawcy systemów automatyzacji produkcji w oparciu o roboty przemysłowe, poszukujemy osoby na stanowisko Konstruktora.

Starszy Inżynier Konstruktor
(Roboty przemysłowe)
Miejsce pracy: Warszawa, Janki
Zakres obowiązków:
  • Samodzielne opracowywanie koncepcji oraz wykonywanie projektów zrobotyzowanych stanowisk przemysłowych w programie Autodesk Inventor.
  • Przeprowadzanie wizji lokalnych u Klienta w zakresie doboru odpowiednich rozwiązań.
  • Konstruowanie i testowanie rozwiązań zgodnych z wymaganiami Klientów.
  • Opracowanie, nadzór i archiwizacja dokumentacji technicznej konstrukcji.
  • Udział w projektach rozwojowych u Klienta – uczestnictwo w instalacji i rozruchu systemów robotyki.
  • Poszukiwanie i kreowanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych.
  • Tworzenie i aktualizowanie dokumentacji serwisowej.
  • Współpraca z działem Handlowym oraz działem Instalacyjno-Serwisowym.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe-techniczne.
  • Doświadczenie w projektowaniu i konstruowaniu układów robotyki.
  • Otwarty umysł i zdolność myślenia przestrzennego.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów do Klientów na etapie wdrażania projektów.
  • Znajomość programu Autodesk Inventor lub innego oprogramowania do projektowania elementów mechanicznych.
Oferta:
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w przedziale 9000-13000 pln brutto, uzależnione od posiadanego doświadczenia i zrealizowanych projektów oraz system premii od realizacji projektów.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę lub Umowę B2B.
  • Pracę stacjonarną w stabilnej firmie o rozpoznawalnej marce w nowym, nowoczesnym biurze z wydzielonym centrum demonstracyjnym.
  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze.
  • Możliwość realizacji własnych koncepcji technicznych.
  • Szkolenia produktowe.
  • Wszelkie narzędzia pracy: komputer, telefon oraz samochód służbowy z możliwością korzystania do celów prywatnych.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest TBS Consulting.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (814)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2009)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)