Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista ds. administracji HR z językiem francuskim

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Katowice

99 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 7-12-52268

Naszym Klientem jest centrum biznesowe, które realizuje prestiżowe projekty w obszarze finansów, księgowości oraz outsourcingu usług HR. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy osób na stanowisko: Starszego specjalisty ds. administracji HR z językiem francuskim

Zakres obowiązków:
  • udział w procesie przeniesienia wiedzy do oddziału w Katowicach,
  • odbieranie połączeń przychodzących w kontekście rozwiązywania kwestii w obszarze twardego HR,
  • rozwiązywanie problemów dotyczących kadr (stany urlopowe, przedłużenia umów, aneksy do umów),
  • odpowiadanie za pośrednictwem czatu oraz korespondencji mailowej na zapytania dotyczące procedur HR,
  • współpraca i wsparcie zespołu w codziennych obowiązkach,
  • aktualizacja baz danych oraz dokumentacji pracowniczej.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (min. B2),
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • minimum 2-letnie doświadczenie w administracji HR lub obsłudze klienta,
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne,
  • gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym w godzinach 7-19,
  • gotowość do 2-3 tygodniowego wyjazdu służbowego w celu przeprowadzenia procesu przeniesienia wiedzy.
Informacje dodatkowe:
  • możliwość budowania ścieżki kariery w oparciu o wypracowane standardy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia wraz z bogatym pakietem socjalnym - stabilne zatrudnienie w firmie wiodącej w swojej branży,
  • praca w międzynarodowym środowisku pozwalającym na codzienną komunikację w językach obcych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Administrator w Dziale HR

Administracja działem HR polega na zarządzaniu kapitałem ludzkim w organizacji lub firmie. Odpowiednia administracja warunkuje powstanie strategii biznesowej, dzięki której przedsiębiorstwo ma możliwość sprostać przyszłym wymaganiom ekonomicznym i rekrutacyjnym. Obecnie, w wielu nowoczesnych przedsiębiorstwach administrację w dziale HR powierza się osobie specjalnie do tego wykwalifikowanej – Administratorowi w dziale HR. Do ...
Administrator w Dziale HR Praca Administrator w Dziale HR

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (47)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (265)
Toruń (144)
Lubelskie:
Lublin (270)
Chełm (55)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (933)
Tarnów (89)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (172)
Płock (90)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (74)