Praca.pl Praca Małopolskie Kraków Inspektor ochrony danych osobowych Kraków
Starszy Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

PGE Energia Ciepła S.A
Kraków
praca stacjonarna
1657 dni temu

PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.
PGE Energia Ciepła S.A. jest czołowym producentem ciepła i energii elektrycznej w Polsce. Nasze zakłady znajdują się w największych polskich miastach. PGE EC jest częścią Polskiej Grupy Energetycznej, będącej w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce. Grupa PGE daje stabilne zatrudnienie ponad 38 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach w całej Polsce. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

 PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Warszawie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji dot. przetwarzania danych,
  • Doradztwo i formułowanie zaleceń osobom przetwarzającym dane,
  • Prowadzenie i aktualizacja Rejestru Czynności Przetwarzania Danych,
  • Monitoring, aktualizacja, dostosowywanie i modyfikacja treści klauzul informacyjnych, klauzul zgody i klauzul umownych,
  • Weryfikacja treści umów powierzenia danych i poleceń przetwarzania danych,
  • Udział w opracowywaniu raportów, analiz i prezentacji,
  • Udział w opracowywaniu szkoleń i artykułów z obszaru Ochrony Danych Osobowych,
  • Podejmowanie działań wyjaśniających okoliczności naruszeń i incydentów,
  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych w realizacji zadań wynikających z RODO,
  • Wsparcie obszarów biznesowych spółki w zapewnieniu zgodności z wymogami przepisów w ochronie danych osobowych,
  • Budowanie planu realizacji zaleceń poaudytowych oraz ich nadzór.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: prawo, informatyka),
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych; w tym znajomość przepisów i regulacji,
  • Znajomość normy ISO 27001 (mile widziane)
  • Znajomość programów z pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
Ze swojej strony gwarantujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Przejrzysty system premiowy,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Liczne świadczenia z ZFŚS,
  • Pozytywną atmosferę w pracy,
  • 1 dodatkowy dzień urlopu z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego. Gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów. Stale się zmieniamy, by realizować nasze strategiczne cele, w tym osiągnięcie neutralności klimatycznej do 2050 r. Jesteśmy liderem transformacji energetycznej w Polsce. PGE S.A. to spółka dominująca Grupy Kapitałowej PGE. Odpowiada za zarządzanie Grupą, zapewnia koordynację działań i wytycza strategiczne kierunki. Zapraszamy do współpracy – razem budujmy przyszłość polskiej energetyki.