Starszy Specjalista ds. Ochrony Danych Osobowych

PGE Energia Ciepła S.A

Kraków

10 dni temu

PGE Energia Ciepła S.A. jest częścią Grupy Kapitałowej PGE – lidera na rynku energii elektrycznej i ciepła.
PGE Energia Ciepła S.A. jest czołowym producentem ciepła i energii elektrycznej w Polsce. Nasze zakłady znajdują się w największych polskich miastach. PGE EC jest częścią Polskiej Grupy Energetycznej, będącej w pierwszej piątce największych pracodawców w Polsce. Grupa PGE daje stabilne zatrudnienie ponad 38 tysiącom osób w ponad dwustu lokalizacjach w całej Polsce. W naszej firmie dużą wagę przywiązujemy do tego, aby zapewnić naszym pracownikom bezpieczne warunki pracy, stabilne zatrudnienie przy jednoczesnym stawianiu im ciekawych wyzwań zawodowych.

 PGE Energia Ciepła S.A. – Oddział w Warszawie

poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Opis stanowiska:
  • Opracowywanie i aktualizacja dokumentacji dot. przetwarzania danych,
  • Doradztwo i formułowanie zaleceń osobom przetwarzającym dane,
  • Prowadzenie i aktualizacja Rejestru Czynności Przetwarzania Danych,
  • Monitoring, aktualizacja, dostosowywanie i modyfikacja treści klauzul informacyjnych, klauzul zgody i klauzul umownych,
  • Weryfikacja treści umów powierzenia danych i poleceń przetwarzania danych,
  • Udział w opracowywaniu raportów, analiz i prezentacji,
  • Udział w opracowywaniu szkoleń i artykułów z obszaru Ochrony Danych Osobowych,
  • Podejmowanie działań wyjaśniających okoliczności naruszeń i incydentów,
  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych w realizacji zadań wynikających z RODO,
  • Wsparcie obszarów biznesowych spółki w zapewnieniu zgodności z wymogami przepisów w ochronie danych osobowych,
  • Budowanie planu realizacji zaleceń poaudytowych oraz ich nadzór.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane kierunki: prawo, informatyka),
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Wiedza z zakresu ochrony danych osobowych; w tym znajomość przepisów i regulacji,
  • Znajomość normy ISO 27001 (mile widziane)
  • Znajomość programów z pakietu MS Office (MS Word, MS Excel, MS PowerPoint)
Ze swojej strony gwarantujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Przejrzysty system premiowy,
  • Perspektywy rozwoju zawodowego: udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Liczne świadczenia z ZFŚS,
  • Pozytywną atmosferę w pracy,
  • 1 dodatkowy dzień urlopu z okazji Dnia Energetyka (14 sierpnia).

Poznaj

PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.

Grupa Kapitałowa PGE jest największym w Polsce przedsiębiorstwem sektora elektroenergetycznego pod względem przychodów i generowanego zysku. Dzięki połączeniu własnych zasobów paliwa i wytwarzania energii oraz posiadaniu sieci dystrybucyjnych, PGE gwarantuje bezpieczne i stabilne dostawy energii elektrycznej do ponad pięciu milionów klientów.