Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista ds. projektowania przepisów i monitorowania ryzyka operacyjnego w procesach hr

PKO Bank Polski

Warszawa

262 dni temu

Departament Spraw Pracowniczych

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: CEN/106/08/2017

Główne zadania:

•projektowanie przepisów wewnętrznych dotyczących procesów HR, w tym w szczególności dotyczących zatrudniania i wynagradzania wyższej kadry menedżerskiej oraz osób zatrudnionych na stanowiskach o wysokim wpływie na profil ryzyka Banku,
•monitorowanie zmian w przepisach zewnętrznych związanych z realizacją obowiązków pracodawcy, uprawnień pracowniczych i w wymogach regulacyjnych powiązanych z procesami HR (dyrektywy unijne, rekomendacje KNF) oraz zapewnienie ich odpowiedniego zastosowania w przepisach i procesach wewnętrznych Banku,
•współpraca z Departamentem Prawnym, zewnętrznymi kancelariami prawnymi i doradcami Banku w zakresie realizacji zadań związanych z prawem pracy i innymi wymogami regulacyjnymi dotyczącymi procesów HR.

Oczekujemy:

•wykształcenia wyższego (preferowany kierunek: prawo),
•minimum 5-letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
•znajomości przepisów regulujących procesy HR w sektorze bankowym,
•bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy,
•umiejętności projektowania przepisów, formułowania pism i wniosków,
•bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office,
•umiejętności tworzenia i utrzymywania właściwych relacji ze współpracownikami,
•komunikatywności, dyspozycyjności, umiejętności pracy pod presją czasu, kreatywności, samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

•umowę o pracę,
•atrakcyjny pakiet socjalno-motywacyjny, w tym prywatną opiekę zdrowotną i Pracowniczy Program Emerytalny,
•konkurencyjne wynagrodzenie,
•system szkoleń.

pko, bank, bp

Zgłoszenia (CV) prosimy wysyłać za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez PKO Bank Polski SA i Grupę Kapitałową PKO Banku Polskiego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Zapewniamy poufność w procesie rekrutacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Wynagrodzeń

Specjalista ds. Wynagrodzeń to osoba, która odpowiada za prawidłowe prowadzenie administracji płacowej pracowników. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: naliczanie wynagrodzeń, zgodnie z przepisami prawa pracy i regulaminem wynagradzania, sporządzanie list płac, administruje i monitoruje system wynagrodzeń w firmie, przygotowuje raporty z obszaru zarządzania personelem (wykorzystanie ...
Specjalista ds. Wynagrodzeń Praca Specjalista ds. Wynagrodzeń

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (591)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (163)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1720)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (116)
Nysa (20)