Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista ds. Zakupów – Kupiec – branża Fashion

Human & Hunter Sp. z o.o.

Warszawa

10 dni temu

Human & Hunter Sp. z o.o. (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasowywać profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

NASZ KLIENT

Nasz klient to renomowany projektant, producent i sprzedawca odzieży oraz galanterii z siecią ekskluzywnych butików zlokalizowanych na terenie Polski, Europy oraz Azji.

Firma bezustannie poszerza swój asortyment. W swoich działaniach stawia przede wszystkim na jakość, wybierając półprodukty i materiały najlepszego gatunku. Ich domeną jest zatrudnianie specjalistów z sektora modowego, którzy dbają o najdrobniejsze szczegóły projektowania i wykonania produktów. Przedsiębiorstwo cieszy się szerokim portfolio lojalnych i usatysfakcjonowanych klientów w kraju oraz za granicą.

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SK/RR/W
Zadania:
  • Współtworzenie strategii zakupowej spółki w zakresie wyboru asortymentu, trendów rynkowych, popytu i zapasów;
  • Budżetowanie zakupów w oparciu o analizy własne, dotyczące sprzedaży, zapasu, poziomu marży, tendencji rynkowych;
  • Budowanie właściwych i długofalowych relacji z dostawcami oraz innymi partnerami biznesowymi;
  • Negocjowanie cen i warunków handlowej współpracy;
  • Monitorowanie rynku dostawców, selekcja dostawców strategicznych;
  • Nadzór nad projektem: wdrożenie, rozwinięcie, monitoring, opracowanie procedur, wyznaczanie standardów współpracy z dostawcą.
Nasze oczekiwania:
  • Min. 3-letnie doświadczenie w dziale zakupów, w tym minimum roczne na podobnym stanowisku w ogólnopolskiej sieci handlowej w branży odzieżowej;
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki: Zarządzanie, Międzynarodowe Łańcuchy Dostaw, Ekonomia lub pokrewne);
  • Znajomość rynku dostawców oraz narzędzi niezbędnych do zarządzania łańcuchem dostaw;
  • Znajomość podstawowych technik zakupowych, doskonałe umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętność przekładania celów strategicznych na działania operacyjne i wskaźniki zakupowe;
  • Wiedza z zakresu strategii zakupowej, cenowej i produktowej;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2);
Mile widziane:
  • Umiejętność delegowania zadań oraz zarządzania zespołem.
Nasza oferta:
  • Wysoce konkurencyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i kwalifikacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B (wedle preferencji);
  • Dużą swobodę działania oraz raportowanie bezpośrednio do Prezesa Zarządu marki;
  • Możliwość odbywania ciekawych, okazjonalnych podróży służbowych;
  • Dodatkowe premie oraz cykliczny wzrost wynagrodzeń;
  • Realną możliwość awansu wraz z rozwojem struktury oraz nowymi projektami firmy;
  • Ambitną, pełną rozwoju pracę w dynamicznym, profesjonalnym zespole;
  • Doskonałą atmosferę - nastawienie na współpracę oraz dzielenie się wiedzą, dostęp do najlepszych praktyk, nowoczesnych procesów i narzędzi.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Specjalista ds. Zakupów to osoba odpowiedzialna za nadzór, organizację i funkcjonowanie działu zakupów, wszystko po to, aby osiągnąć maksymalną sprzedaż w podległej grupie asortymentowej. Do obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: negocjowanie cen komponentów oraz warunków dostaw, dokonywanie zakupów zgodnie z istniejącymi potrzebami, poszukiwanie nowych dostawców w ...
Specjalista ds. Zakupów Praca Specjalista ds. Zakupów

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Human & Hunter Sp. z o.o..