Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

(Starszy) Specjalista w Zespole Zatrzymania Klienta [Rekrutacja prowadzona online]

Liberty Poland S.A.

Warszawa

39 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje Zadania:
  • Wsparcie komunikacji z klientami w sposób kompleksowy, w różnych kanałach
  • Planowanie, koordynacja kampanii marketingowych CRM (lojalizacja, dosprzedaż, utrzymanie, konwersja na usługi kontraktowe)
  • Weryfikacja i optymalizacja kampanii na podstawie wyników
  • Sporządzanie raportów, zestawień, analiz, prezentacji
  • Monitoring i rekomendowane najlepszych praktyk z krajowych i zagranicznych rynków telekomunikacyjnych
Nasze Oczekiwania:
  • Wysokie umiejętności analityczne i logicznego myślenia
  • Samodzielność oraz entuzjazm w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office (Power Point, Excel)
  • Bardzo dobra znajomość angielskiego
  • Kreatywność i samodzielność
  • „Lekkie pióro"
  • Znajomość technik efektywnej komunikacji z klientem będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doskonała organizacja zadań przy wielu projektach jednocześnie
  • Kreatywność, odwaga w prezentowaniu własnych pomysłów oraz umiejętność argumentowania
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Poznaj

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel czyli Plus

Jesteśmy operatorem powstałej w 1996 roku sieci komórkowej Plus. Przez te wszystkie lata udało nam się zbudować i ugruntować silną pozycję na polskim rynku, dołączając tym samym do grona wiodących dostawców usług telekomunikacyjnych.

Nasza firma jest liderem w dziedzinie wdrażania wielu innowacyjnych rozwiązań. Oferujemy szeroki wachlarz usług telekomunikacyjnych skierowanych zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Zespół zaangażowanych pracowników, będących profesjonalistami w swojej branży, nastawionych na rozwój zawodowy oraz pasja, to klucz do naszego sukcesu.