Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Starszy specjalista

Ministerstwo Cyfryzacji w Warszawie

Warszawa

99 dni temu

Dyrektor Generalny poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 22160

Warunki pracy

Nietypowe godziny pracy (w tym dyżury);
Permanentna obsługa klientów zewnętrznych (spoza administracji, np. obywatele, przedsiębiorstwa);
Częste reprezentowanie urzędu na zewnątrz;
Elastyczne godziny pracy.

Budynek częściowo dostosowany do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Zakres zadań

  • koordynacja prac związanych z technicznym utrzymaniem Zintegrowanej Infrastruktury Rejestrów w celu zapewnienia ciągłości jego działania i dostępności usług;
  • koordynowanie i nadzór pracą osób (pracownicy firm zewnętrznych) wykonujących zadania w zakresie utrzymania Zintegrowanej Infrastruktury Rejestrów;
  • udział w pracach dotyczących budowy i rozwoju systemów teleinformatycznych wykorzystywanych dla potrzeb tworzenia Wspólnej Infrastruktury Państwa;
  • realizacja procesów i zadań związanych z bezpieczeństwem systemów funkcjonujących na infrastrukturze ZIR;
  • koordynowanie od strony technicznej prac związanych z podłączaniem użytkowników zewnętrznych do systemów teleinformatycznych, rejestrów i ewidencji na ZIR;
  • współpraca z komórkami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w zakresie funkcjonowania i utrzymania sieci oraz systemów teleinformatycznych w obszarze związanym z rejestrami i ewidencjami prowadzonymi przez Ministra Cyfryzacji.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze informatyki
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • znajomość działania i budowy systemów teleinformatycznych;
  • umiejętność organizacji pracy własnej;
  • umiejętność współpracy w zespole;
  • umiejętność skutecznego komunikowania się;
  • umiejętność analitycznego myślenia;
  • zorientowanie na osiągnięcie celu;
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • szkolenia w zakresie administrowania systemami Unix/Linux, AIX, systemami bazodanowymi, serwerami aplikacyjnymi, zarządzaniem Data Center;
  • przeszkolenie w zakresie ITIL v.3.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Informatyki

Specjalista do spraw informatyki jest osobą odpowiedzialną za szereg procesów informatycznych w firmie. W praktyce specjalista nadzoruje i kontroluje poprawne działanie systemów informatycznych, funkcjonujących w danej firmie lub instytucji, jednocześnie organizując rozwój i wprowadzanie nowych technologii informatycznych na jej obszarze. Specjalista administruje siecią wewnętrzną firmy, jeśli nie wyznaczono do tego ...
Specjalista ds. Informatyki Praca Specjalista ds. Informatyki