Zobacz więcej ofert pracy

Starszy specjalista

Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
Łódź
starszy specjalista (senior)
praca stacjonarna
14 dni temu
Łódzki Komendant Wojewódzki Policji poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Łódź
Ogłoszenie o naborze Nr 136316

Warunki pracy

praca biurowa, praca w siedzibie urzędu, wyjazdy służbowe, obsługa komputera powyżej 4 godz. na dobę, praca w systemie podstawowym, praca stacjonarna, obsługa urządzeń biurowych, oświetlenie naturalne i sztuczne, niedostosowanie budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych, obecność wind w budynku, praca na parterze,

Zakres zadań

  • zarządza projektami unijnymi - analizuje programy operacyjne, poszukuje potencjalnych partnerów do projektów (realizacja, promocja, monitoring, ewaluacja),
  • opracowuje dokumenty aplikacyjne, koordynuje działania podejmowane przez poszczególne komórki/jednostki organizacyjne KWP w Łodzi w celu pozyskania środków ze źródeł zewnętrznych oraz współpracuje z Instytucją Pośredniczącą, Instytucją Wdrażającą w celu prawidłowej ich realizacji
  • sporządza wnioski o płatność oraz sprawozdania rzeczowo - finansowe z realizacji projektów,
  • opracowuje przepisy wewnętrzne umożliwiające podejmowanie działań na rzecz pozyskiwania, realizacji i rozliczania przez KWP w Łodzi środków pomocowych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie zawodowe przy pozyskiwaniu i/lub rozliczaniu funduszy unijnych i środków z innych zagranicznych źródeł zewnętrznych,
  • poświadczenie bezpieczeństwa uprawniające do dostępu do informacji niejawnych oznaczonych klauzulą poufne wydane przez ABW, SKW, Policję lub złożenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego,
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • doświadczenie zawodowe: praca w administracji publicznej przy pozyskiwaniu i rozliczaniu funduszy unijnych i środków z innych zagranicznych lub krajowych źródeł zewnętrznych,
  • kreatywność, samodzielność,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność prowadzenia negocjacji
  • obsługa komputera - pakiet MS Office
  • dyspozycyjność