Stażysta / Stażystka w laboratorium

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

Rybnik

103 dni temu

Ogłoszenie numer: 1886767, z dnia 2018-01-09

44-210 Rybnik, ul. Pod Lasem 62,

zaprasza do wzięcia udziału w procesie rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik

Opis stanowiska

  • prace w zakresie analizy laboratoryjnej wody i ścieków.

Wymagania

  • dyspozycyjność (praca zmianowa);
  • preferowani absolwenci mikrobiologii, chemii;
  • posiadanie wiedzy z zakresu prac laboratoryjnych;
  • komunikatywność;
  • logiczne myślenie.

Oferujemy

  • umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • dobre warunki zatrudnienia.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Rekrutują z Praca.pl