Supervisor restauracji śniadaniowej

Radisson Collection Hotel Warsaw

Warszawa

77 dni temu

Radisson Collection to marka hoteli premium lifestyle w wyjątkowych lokalizacjach. Charakter hotelu Radisson Collection jest autentyczny w swojej lokalizacji i stanowi idealny wzór współczesnego życia. Zaprojektowany dla gości i mieszkańców miasta, każdy hotel Radisson Collection jest definiowany przez gości, którzy go odwiedzają.

 

Z przyjemnością powitamy Cię w zespole Radisson Collection w Warszawie.

 

Supervisor restauracji śniadaniowej
Miejsce pracy: Warszawa

 

Masz wyrafinowany gust? Jesteś smakoszem sztuki kulinarnej? Potrafisz inspirować ludzi? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do zespołu Radisson Collection Hotel. Poszukujemy zapalonych hotelarzy takich jak Ty!

 

Uśmiech jest podstawą, ale nie naszym jedynym wymaganiem. Oczekujemy optymisty zdolnego do zainspirowania zespołu, dbającego o satysfakcję gości i biegłego w generowaniu przychodów.

 

Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za profesjonalny serwis w Restauracji śniadaniowej oraz koordynowanie pracy wszystkich kelnerów na zmianie.

Od kandydatów oczekujemy:
 • Doświadczenia na podobnym stanowisku w restauracji lub hotelu
 • Dobrej znajomości języka angielskiego
 • Doświadczenia w planowaniu i obsłudze wydarzeń gastronomicznych (sprawna obsługa grup turystycznych oraz gości indywidualnych)
 • Wysokiej kultury osobistej, zaangażowania, pozytywnego nastawienia zgodnego z filozofią Yes, I can!
 • Komunikatywności, otwartości na bezpośredni kontakt z gościem.
 • Entuzjazmu w realizacji trudnych zadań, umiejętności koordynowania wielu zadań jednocześnie
 • Sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
Oferujemy:
 • Możliwości rozwoju zawodowego
 • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
 • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
 • Wynagrodzenie i benefity na poziomie rynkowym
„Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9, 00-107 Warszawa, KRS 0000611031 moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Nadryst Investments Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Próżnej 9. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem”.