Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Szef Kuchni
U Kucharzy
Warszawa
kierownik/koordynator
umowa o pracę
10 dni temu

Jesteśmy znaną warszawską restauracją z tradycjami, do której Goście przychodzą nie tylko na pyszne jedzenie, ale i po to, aby spędzić miłe chwile w wyjątkowej atmosferze miejsca z duszą. W najbliższych dniach planujemy wznowić działalność po generalnym remoncie, a także innych zmianach, które przyniosą odświeżenie oferty i przyjemne nowości dla naszych Gości.

Szef Kuchni
Miejsce pracy: Warszawa
Jak będzie wyglądała Twoja praca?
 • podstawą będzie zarządzanie Zespołem naszych Kucharzy, organizacja pracy własnej oraz wszystkich Pracowników, a także wspólna praca przy realizacji bieżących zamówień
 • dbałość o jakoś produktów, precyzja i pasja w tworzeniu kompozycji smakowych, a także mistrzowskie podanie dania – to składowe, które muszą towarzyszyć Twojej codziennej pracy
 • aby tworzyć pyszne dania dla naszych Gości, istotne będzie zaopatrzenie – od planowania po odbiór i odpowiednie zabezpieczenie wszystkich produktów, w tym wykonywanie raportów
 • otwartość na rozmowy z Gośćmi, ciekawymi tajników naszej (otwartej) kuchni – jeśli zaproszą Szefa Kuchni do stolika, wierzymy, że sprawi Ci to przyjemność
 • komponowanie menu – zmieniamy je zgodnie z rytmem pór roku i to Ciebie poprosimy o nowe pomysły i kompozycje smakowe
 • tworzenie i realizacja menu na wydarzenia specjalne, które są u nas organizowane – to zadanie bardzo ważne, bo naszym celem jest rozkochanie w nas nowych Gości biorących udział w eventach firmowych czy spotkaniach okolicznościowych.
Co oferujemy?
 • pracę w cenionej, bardzo lubianej restauracji w centrum Warszawy, która zdobyła już uznanie na mapie stołecznych lokali gastronomicznych
 • wyjątkowe miejsce pracy – nasze wnętrza zachwycają Gości, zaraz po pysznym jedzeniu, są naszą wielką chlubą
 • rodzinną atmosferę, dzięki której tworzymy zgrany Zespół
 • elastyczny grafik, który staramy się dostosować do całego Zespołu
 • umowę o pracę (po okresie próbnym) bądź umowę o współpracy – w zależności od preferencji.
Czego oczekujemy?
 • przede wszystkim pasji do gotowania i tworzenia dań, bo to podstawa na tym stanowisku
 • znajomości kuchni polskiej – wiedzy i doświadczenia w tym zakresie, a najlepiej także włoskiej
 • entuzjazmu w codziennej pracy, zaangażowania i pozytywnej energii
 • umiejętności zarządzania zespołem, a także dostawami
 • gotowości do pracy zmianowej, także w niedziele i święta
 • doświadczenia oraz znajomości przepisów sanitarnych i systemu HACCP, bo praca na tym stanowisku wymaga wiedzy i fachowości w tym zakresie.

Czekamy na Twoje CV, bardzo miło będzie nam też przeczytać kilka dodatkowych słów o motywacji do pracy na stanowisku SZEFA KUCHNI (wystarczy w treści wiadomości). Oczywiście abyśmy mogli je przeczytać, potrzebna będzie w dokumencie zgoda na przetwarzanie danych osobowych zgodna z RODO.


W temacie prosimy o wpisanie SZEF KUCHNI WARSZAWA, inaczej nie odnajdziemy zgłoszenia.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

 

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do firmy Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2 (Pracodawca), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Central Fund of Immovables Sp. z o.o. z siedzibą w 90-312 Łódź, Pl. Zwycięstwa 2
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres trwania rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
4) Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody.
5) Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
6) Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poznaj

CFI Hotels Group

Podobne oferty