Technik - automatyk

Grupa PCC / PCC Rokita

Brzeg Dolny

7 dni temu

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy. Obecnie do spółki LabMatic, która realizuje kompleksowe usługi z zakresu utrzymania ruchu polegające na konserwacjach, modernizacjach, przeglądach, naprawach, remontach i prewencji w zakresie działalności diagnostyczno-pomiarowej, poszukujemy pracowników na:

Technik - automatyk
Miejsce pracy: Brzeg Dolny
Jeśli to Twój skład chemiczny to:
 • wykształcenie min. zawodowe preferowane elektronika, mechatronika, elektryka
 • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
 • umiejętność czytania dokumentacji technicznej z branży automatyki przemysłowej
 • zaangażowanie, dyspozycyjność, skrupulatność
W efekcie syntezy zapewnimy Tobie:
 • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
 • dofinansowanie do wypoczynku
 • kursy, które pozwolą Ci zdobyć nowe uprawnienia
 • salę sportową i siłownię
 • świadczenia świąteczne
 • przyjazną atmosferę w pracy
Właściwości Twojego stanowiska:
 • eksploatacja przyrządów pomiarowych automatycznych i urządzeń wykonawczych automatycznych
 • usuwanie usterek w układach automatyki przemysłowej
 • uruchomienia instalacji pomiarowych.
 • demontaż i montaż urządzeń automatyki przemysłowej

 

Kliknij przycisk aplikowania i wejdź z nami w reakcję!

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty. Nie zwracamy nadesłanych aplikacji.

CWB Partner Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia - nr wpisu do rejestru 7182.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do wysłania cv wraz z wybraną z poniższych zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez stronę Kariera PCC:
A. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego
Wyrażam zgodę:
- na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacji, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy;
- na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji spółce Grupy PCC wskazanej w powyższym ogłoszeniu rekrutacyjnym i ich przetwarzanie przez tą spółkę, w celu realizacji niniejszego procesu rekrutacyjnego.

Jeśli chcą Państwo by Państwa aplikacja była brana pod uwagę również na inne stanowiska w Grupie PCC prosimy również dołączyć poniższą zgodę:
B. Zgoda dotycząca danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w Grupie PCC
Wyrażam zgodę:
- na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. siedzibą w Brzegu Dolnym, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych odpowiadających mojej ofercie pracy;
- na udostępnienie przez Centrum Wspierania Biznesu „Partner” Sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy i innych zebranych w trakcie procesu rekrutacji wybranym spółkom z Grupy PCC i ich przetwarzanie przez te spółki, w celu realizacji procesów rekrutacji w tych spółkach.

Poznaj

Grupa PCC / PCC Rokita

Poznaj stanowisko: Automatyk 
Automatyk - kreator pracy inżynierskiej. Do jego głównych obowiązków należy: projektowanie oprogramowania maszyn, nadzór nad maszynami przemysłowymi, opiniowanie projektów z zakresu układów automatyki oraz uczestnictwo w ich odbiorze i uruchamianiu. Automatyk pracuje w stałych godzinach pracy. Jego praca wiąże się z wyjazdami służbowymi do krajowych i zagranicznych zakładów ...
Praca Automatyk