Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Technik do pracy w laboratorium

Fundacja Badań i Rozwoju Nauki

Warszawa

168 dni temu

Ogłoszenie numer: 1879304, z dnia 2018-01-01

UWAGA!  PRACA PRZY PROJEKCIE NAUKOWO - BADAWCZYM

Fundacja naukowa poszukuje technika do pracy w laboratorium przy projekcie "Biodrukowanie 3D rusztowań z wykorzystaniem żywych wysp trzustkowych lub komórek produkujących insulinę w celu stworzenia bionicznej trzustki", realizowanego przez Fundację Badań i Rozwoju Nauki wraz z konsorcjami, finansowanego przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • sterylizacja i przygotowywanie narzędzi
  • pilnowanie zamówień
  • pilnowanie porządku
  • przygotowywaniem odczynników

Wymagania

  • wcześniejsza praca w środowisku laboratoryjnym
  • wykształcenie przynajmniej średnie techniczne - chemiczne
  • dyspozycyjność i dobra organizacja pracy

Oferujemy

  • pracę w zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego
  • możliwość dodatkowych szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy

Poznaj

www.fundacjabirn.pl

Główne cele Fundacji to:

Działalność edukacyjna i badawcza w zakresie nauk medycznych i chemicznych oraz bezpośrednio z nimi powiązanych:

  • nauk matematyczno-przyrodniczych,
  • humanistycznych i prawno-ekonomicznych,
  • telekomunikacyjnych, teletechnicznych i informatycznych.

Wspieranie rozwoju i promocji nauki polskiej.

Poznaj stanowisko: Laborant

Laborant to osoba pracująca w laboratorium przedsiębiorstwa i zajmuje się pobieraniem, oraz badaniem surowców, półfabrykatów i wyrobów gotowych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: przygotowanie sprzętu laboratoryjnego, pobieranie próbek i wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych, koordynacja i nadzór wykonania harmonogramu badań surowców, ...
Laborant Praca Laborant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (752)
Wałbrzych (40)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (162)
Toruń (78)
Lubelskie:
Lublin (106)
Chełm (19)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (895)
Tarnów (32)
Nowy Sącz (31)
Mazowieckie:
Warszawa (1829)
Radom (57)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (122)
Nysa (17)