Technik Mechanik

Rigaku Polska Sp. z o.o.

Wrocław

362 dni temu

Rigaku Polska Sp. z o.o., producent specjalizowanego wyposażenia laboratoriów krystalograficznych, część japońskiej firmy Rigaku, do pracy w fabryce na terenie Wrocławia poszukuje kandydata na stanowisko:

Technik Mechanik
Miejsce pracy: Wrocław


Do zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

 • Wykonywanie ręcznych, precyzyjnych operacji mechanicznych i ślusarskich na podstawie rysunku technicznego
 • Obróbka detali, ręczna i z wykorzystaniem maszyn oraz elektronarzędzi
 • Montaż, uruchamianie oraz testowanie podzespołów i urządzeń

Wymagania:

 • Wykształcenie o profilu: mechanik, ślusarz lub pokrewne
 • Znajomość rysunku technicznego maszynowego
 • Zdolności manualne, umiejętność posługiwania się narzędziami i przyrządami pomiarowymi
 • Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki
 • Samodzielność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywanej pracy
 • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Oferujemy:

 • Umowę o pracę
 • Pracę w trybie jednozmianowym
 • Bogaty pakiet socjalny (karta Multisport, ubezpieczenie, prywatna służba zdrowia, imprezy integracyjne, dofinansowanie sportu/kultury oraz „wczasów pod gruszą")
 • Miłą i przyjazną atmosferę

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne      do RIGAKU Polska Sp.z o.o. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.


Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez RIGAKU Polska sp.z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem joanna.sulkowska@rigaku.com.


Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.


Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.


Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 1 roku.


Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.


Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.  W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem joanna.sulkowska@rigaku.com.