Technik obsługi obiektu - „złota rączka”

ENGIE Services Sp. z o.o.

Warszawa

85 dni temu

Engie Services Sp. z o.o. jest międzynarodową firmą usługową zajmującą się zarządzaniem i eksploatacją instalacji technicznych. Obecnie poszukujemy osób do pracy na terenie Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • obsługa, konserwacja oraz wykonywanie bieżących, drobnych napraw infrastruktury w celu zapewnienia utrzymania pełnej sprawności i estetyki budynku
Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe/średnie techniczne kierunkowe (elektryk, ślusarz)
  • doświadczenie zawodowe w pracy w zakresie napraw budynkowych
  • uprawnienia energetyczne w zakresie eksploatacji urządzeń Gr. I do 1 kV
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunki, schematy, instrukcje)
  • umiejętność diagnozowania przyczyn awarii
  • umiejętność obsługi komputera
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m
Mile widziane:
  • umiejętności prac: hydraulicznych, malarskich, glazurniczych, posadzkarskich, ślusarskich itp.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej korporacji,
  • opiekę medyczną
  • możliwość uzyskania karty MultiSport

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli wyrażającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych dostępnej TUTAJ.
Zastrzegamy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty
Poznaj stanowisko: Technik Utrzymania Obiektu
Technik utrzymania obiektu, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą odpowiedzialną za sprawowanie technicznego nadzoru nad szeregiem maszyn i urządzeń znajdujących się w obiektach o użytkowym charakterze – przedsiębiorstwach, gmachach użyteczności publicznej, etc. Do zadań technika należy bieżące monitorowanie stanu technicznego urządzeń technicznych i elementów wyposażenia obiektu, przeprowadzanie regularnych napraw i ...
Praca Technik Utrzymania Obiektu